Инфо за д-р Рогелова?!?!

  • 15 048
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 343
Класически хомеопат ли е д-р Рогелова?  PraynigКажете си мнението за нея Praynig

# 1
  • Мнения: 1 142
От мнението на други майки,май е такъв хомеопат.Знам само,че започнахме преди 5 години с големия син и от 1.5г с малкия.Много съм доволна,а за мен тава е най-важното.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 326
Страхотен специалист, но ние се отказахме от нея.........много ни беше далече и най-важното събота или неделя не се надявай да ти вдигне телефона, а ако и пишеш SMS(в случая беше МЕЖДУ 2-4 СЛЕДОБЯД) ти отговаря-Кое време е , че ме притеснявате-както беше отговорила така на една моя приятелка.
На мен тя ми беше много симпатична и и имах голямо доверие, но за съжаление, както всеки сигурно е забелязал, обикновено се разболяваме в петък вечерта

Последна редакция: пт, 18 апр 2008, 17:14 от Bobka

# 3
  • Мнения: 2 343
Съжалявам да чуя това Sad
Страхотен специалист за един лекар не е достатъчно според мен Naughty Трябва преди всичко да си човечен, особено при работата с деца Crossing Arms
Сега къде ходите?

# 4
  • София
  • Мнения: 1 326
Съжалявам да чуя това Sad
Страхотен специалист за един лекар не е достатъчно според мен Naughty Трябва преди всичко да си човечен, особено при работата с деца Crossing Arms
Сега къде ходите?

Сега ходиме в център Хирон при д-р Марияна Стоименова, освен че досега ни е спасявала от антибиотици и лекарства, а и по което време да звънна-след работно време, събота , неделя, дори и да не ми вдигне след до около половин час тя ми звънни-страхотен човек!

# 5
  • Мнения: 161
Бихте ли дали малко повече инфо за тази докторка Рогелова и за др. В МЦ Хирон- аз тсрадам от постоянноз паушване на носа вероятно алергия и ми се иска да се насоча към хоомеопатията но въобще не съм запозната с нея
P.S.  БИхте ли ми дали данни за контакти и цени -мерси много предварително!:)

# 6
  • Мнения: 2 343
Бихте ли дали малко повече инфо за тази докторка Рогелова и за др.
Сестра ми записа час преди 1 седмица за 23 юни. Прегледа(1-ви) доколкото знам струва 50 лева.

# 7
  • Мнения: 636
Моб. 0888928898. Инфото, че сега записва за края на юни ме потресе! Май няма да си записваме час за нея.

# 8
  • Мнения: 1 380
Класически хомеопат ли е д-р Рогелова?  PraynigКажете си мнението за нея Praynig
Да.Аз съм доволна от нея.Единствената забележка е, че  не си вдига телефона събота и неделя.

# 9
  • Мнения: 2 343
Аз я гледах в едно предаване по ТВ7, даваше съвети за вирусните инфекции. Говореше много добре, но нещо не ми хареса излъчванито и. Стори ми се студен човек. Мисля ще хомеопатът трябва повече да предразполага.

# 10
  • Мнения: 1 380
Аз я гледах в едно предаване по ТВ7, даваше съвети за вирусните инфекции. Говореше много добре, но нещо не ми хареса излъчванито и. Стори ми се студен човек. Мисля ще хомеопатът трябва повече да предразполага.
Наистина е топъл и сърдечен човек, просто от екрана не можеш да добиеш цялостна представа .Друго си е да видиш човека на живо и да разговаряш с него.

# 11
  • Мнения: 2 343
Права си, личният контакт е много по-истински!

# 12
  • Мнения: 18
Страхоте човек е др Рогелова
От 5 години сме при нея и съм страшно доволна
Сега относно това ,че не си вдига телефона,все пак всеки нормален човек има нужда от малко спокойствие през почивката
Представете си на вас днес да ви се обадят минимум 10 човека за да им обърнете внимание,как ще се почусвате,достатъчно и е натоварено през седмицата
Така че според мен е важно да е добър хомеопат отколкото да ми вдига телефона събота и неделя

# 13
  • Мнения: 1 142
Напълно съм съгласна с ДЕСИО725.
Ние сме от 7 или 8 години при нея и съм доволна.
По закона на Мърфи и ние сме се разболявали петък вечерта или през почивните дни.Ами справяме се без да я търсим,обяснила ни е какво да правим и ако няма ефект ходим при нея.
Обаче да ви кажа съм виждала майки,които само за една температура вече са в истерия и искат непременно да говорят с нея.
Представете си 3-4 варианта такива и после искайте да ви вдига телефона.
Другото което е добро при лекарката е че винаги можеш да предадеш информация на секретарката и да получиш отговор на въпросите си след известно време.Все пак др.Рогелова има да преглежда и други хора.

Общи условия

Активация на акаунт