Нощното будене

  • 608
  • 6
  •   1
Отговори
Здравейте аз съм нова във форума,искам да ви питам моята дъщеря е на 11месеца и ве4ер се буди 4есто,какво мога да направия.

# 1
  • Мнения: 4 244
Влез в майки бъдещи и настоящи
Може и модераторите да преместят темата

А иначе от мен - най вероятно никнат зъби
Кърмите ли се или сте на адаптирано мляко?
Ако се кърмите, давай и да суче за да се успокои, а иначе чай или сок и се гушкайте
Можеш да ползваш хомеопатичното лекарство Chamomila , много добре действа в такива моменти - никнене на зъби, безпокойство и будене нощно време

# 2
  • Мнения: 36
моята е на 7 месеца но като и се обърка режима ги прави тези номера
последния път се оказа че не и стига  яденето през деня
първата вечер я нахраних пак в 3:00  втората  в 2:00 след това в 1:00
и след 3-4 дни се приспивахме пак в 11:30 та до 7:30 smile3524
но определено съм против "да се държи будна та после да спи"

# 3
  • Мнения: 2 534
Моята дъщеря го правеше този номер до деветия месец , после два месеца почивка , сега пак . Сега поне знам , че е от зъбки или й е топло  , но преди месеци беше newsm78 , просто така ...

# 4
  • София
  • Мнения: 1 621
Моята дъщеря и досега си се буди през нощта най-вече като и никнат зъбки.Може да са зъбки, да е гладна, да и е топло/студено,да е жадна абе много причини може да има ти сама ще ги откриеш. Успех!                                                                                                

# 5
  • Мнения: 3 394

Кърмите ли се или сте на адаптирано мляко?

Отговарям вместо Гала-тя ми е приятелка и по мой съвет почва да пише тук HugДъщеричката й е страхотно детенце, кърмено до почти 9 месец /нали така беше/, сега папа ад.мляко. Дали ще е от това newsm78
Но пиртеснява мама и тати с непрекъснатото будене,дори се заиграва.
Знам,че не го прави често ,но се случва!

Тъй че майчета помагайте Praynig

# 6
  • Мнения: 1 220
Казват 4е се случва често когато ги тормозят зъбките!

Общи условия

Активация на акаунт