ITV или Bulsatcom

  • 7 020
  • 40
  •   1
Отговори
  • Мнения: 786
Айде на новата тема за доставчици  Laughing
ITV гледам обещават по-добри канали и сега на промоция оборудването го взимаш без пари, но после по 26,8 на месец  newsm78 Сега за кабелната плащам 15. Предполагам за инсталирането ще си искат пак сериозна цифра, за другата промоция пише 60 лв.
Булсат - абе не виждам да предлагат Картуун тея хора, а нашия без Бен 10 ще  #Cussing out А и тяхната промоция е първоначално 68лв., сигурно има инсталация... Outta Joint

# 1
  • Мнения: 146
ние сме на булсатком и сме доволни,мислехме обаче да минем на итв,просто защото имаше изгодна оферта,но в последствие се отказахме Peace

# 2
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Не ти препоръчвам Булсатком Rolling Eyes
Инсталирахме го и после подарихме антената, само и само да се отървем Shocked
Има общо около 70 канала, 10тина преведени на бг, 10тина със субтитри, 40 чужди, 2 секс канала ooooh!
Половината предавания и канали, които гледам ги нямаше Sick
Останах много разочарована от тях, а иначе рекламата им е над 300 канала Mr. Green Laughing

# 3
  • Мнения: 3 042

Булсат - абе не виждам да предлагат Картуун тея хора, а нашия без Бен 10 ще  #Cussing out А и тяхната промоция е първоначално 68лв., сигурно има инсталация... Outta Joint

Няма го. Но пък на мойте деца изобщо не им липсва. Гледат основно Супер 7 по, която дават много хубави детски предавания и анимационни филми.

Ние от няколко месеца сме на Булсат. Тогава гледах промоциите и на ITV и избрахме Булсата.
Ползваме стандартен пакет + премиум за 14,80 лв - включва всички проглрами, който предлагат без 2-та HBO и Sinemax. По евтино ни е отколкото кабелната и има повече програми.

# 4
  • Мнения: 3 042
Не ти препоръчвам Булсатком Rolling Eyes
.................
Останах много разочарована от тях, а иначе рекламата им е над 300 канала Mr. Green Laughing

Не зная къде е тази реклама за 300 канала, но в сайта им има инфо за пакетите, което е точно:
http://www.bulsat.com/services.php

# 5
  • Мнения: 6 155
Булсат  Peace
Бяхме и на ITV, но Булсат повече ми харесват от към програми  Simple Smile

# 6
  • Мнения: 34
Булсатком, а на варненци препоръчвам цифровата на МСАТ.

# 7
  • Мнения: 1 492
Булсат Peace
Бен тен ще го преживее Grinning

# 8
  • Мнения: 111
Булсатком Peace

# 9
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 464
Как 68 лв за Булсатком, аз вчера звънях в инфо-центъра, сега имат Великденска промоция, казаха ми 4.8 лв такса за оборудването(обовудването не си го купувам) + 20 лв за монтаж. Договор за 18 месеца като след тези 18 месеца само приемника остава техен. Това за пакет над Стандартен.

# 10
# 11
  • Мнения: 852
И ние сме с Булсат и сме доволни Peace

# 12
  • Мнения: 524
Булсатком, доволни сме. Що се отнася до 300-та канала, трябва да си вземеш допълнително още една чиния, която се насочва към друг спътник и може да гледаш и 500 канала, но според мен не си струва, почваш да превърташ каналите и забравяш какво всъщност си търсил, и вече е изминал 1 час.

# 13
  • Мнения: 1 526
Ние сме с ITV. От качеството и от програмите съм доволна, но от обслужването им съм дълбоко разочарована. Имах проблем с декодера, след като бях предплатила за цяла година и ми отговориха, че пари не връщат и проблема си е мой  ooooh!. Добрече намерихме да купим настаро от познат друг декодер.

# 14
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 677
zapis

Общи условия

Активация на акаунт