Поредната тема за цените на имотите

  • 3 510
  • 43
  •   1
Отговори
  • Мнения: 768
 Във връзка с някои вихрещи се спорове и чути-недочути цифри в други теми реших да попитам директно живеещите в чужбина и особено тези, които по една или друга причина са проучвали наскоро пазара на имоти:
 Какви са действително цените на имотите там където сте - апартаменти, къщи, земя ?

# 1
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
В Солун цените започват от 2000евро за квадрат на апартамент. Земята и къщите зависи, къде, колко големи и какво е вложено в тях.
На Халкидики, също зависи от това къде е имота. В селата на първият крак, цените на квадрат за апартаменти и мезонети започват от 1200евро. Земята от около 150евро за квадрат.

# 2
# 3
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124

северни предградия на Милано : 2800,00/4600,00
за центъра, не си спомням коя улица бяха посо4или : 15000,00   Twisted Evil

за земята нямам понятие  Rolling Eyes

но току_Що реШих, 4е втората къЩа Ще е на Халкидиките, не на първия крак, оба4е  Thinking

# 4
  • загубено
  • Мнения: 6 447
Атина

апартаменти:старо строителство-1000Е
                       Ново-2000-2200
Това са цени за кв.м. в централната част.
Колкото по  навън се излиза,толкова повече скачат цените.

На земята, нямам представа колко е.

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
тук също така варира цената на кв.м

# 6
  • Italia
  • Мнения: 4 492
тук също така варира цената на кв.м

Уау  Shocked Не предполагах,4е стандарта там е толкова висок  Thinking

# 7
  • Мнения: 5 462
А как се цените в селцата и малките градчета по вашите земи ???Оставете Милано , Рим ит.н. кажете в селцата и градчетата какви са ... Нали въпроса не е да се обявяват и коментират свръх и най високите цени или не съм разбрала правилно .Щото предполагам цени за milano: 3 500 - 8 000 ?/mq не са в цяло Милано такива ???Естествено не става дума само за Италия а изобщо ме интерисува в различните страни как вървят къщи и апартаменти по селата и по малките градове ???

# 8
А как се цените в селцата и малките градчета по вашите земи ???Оставете Милано , Рим ит.н. кажете в селцата и градчетата какви са ... Нали въпроса не е да се обявяват и коментират свръх и най високите цени или не съм разбрала правилно .Щото предполагам цени за milano: 3 500 - 8 000 €/mq не са в цяло Милано такива ???Естествено не става дума само за Италия а изобщо ме интерисува в различните страни как вървят къщи и апартаменти по селата и по малките градове ???

ама аз отговарям за там където съм .... това се пита
3500 е в периферията, от там се по4ва, освен ако не е за основен ремонт примерно...  8000 е за център, но феиам пиШе 4е се стига и до 15000  ако не и 20000

# 9
  • Мнения: 1 049
Къщите в нашата провинция започват от 2,000.00 ?/mq нагоре. Зависи от много неща цената.  Peace

Последна редакция: чт, 17 апр 2008, 17:59 от Zai4enze

# 10
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
А как се цените в селцата и малките градчета по вашите земи ???Оставете Милано , Рим ит.н. кажете в селцата и градчетата какви са ... Нали въпроса не е да се обявяват и коментират свръх и най високите цени или не съм разбрала правилно .Щото предполагам цени за milano: 3 500 - 8 000 ?/mq не са в цяло Милано такива ???Естествено не става дума само за Италия а изобщо ме интерисува в различните страни как вървят къщи и апартаменти по селата и по малките градове ???

еми аз за провинцията на Милано ти казвам от 2900,00 за старо нагоре.
такава е цяла Брианца, Леко, Бергамо, селата до Варезе (Малпенса, сире4).
в Торино колежките ми цитират съЩите цени, естествено не за център, за който казах  Rolling Eyes
за другите области не знам, но от лЮбопитство утре Ще погледна и Ще пиШа

# 11
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Маркрит,достатъ4но е да слезеШ от Рим надолу.Там цените са по ниски и в градовете и в селцата.Ако искаШ то4ни цифри Ще ти потърся и Ще ти дам за сравнение.

# 12
  • Мнения: X
http://www.blocket.se/li?ca=5_s&q=&c=59&w=1&st=s … =&ss=&se=

и друг път съм го пускала този линк с актуални обяви по региони в Швеция
гледайте и си правете сами изводите
регион се избира от дясното меню
цените са в крони
10кр е почти 1евро

да са ни честити цените в БГ  #2gunfire

# 13
  • Мнения: 1 147
Средните цени в района около Сан Франциско е около 1 млн. долара. Говоря за къщи, с две спални, всекидневна, кухня, и една или две бани, с обща площ около 100 квадрата. Земята е много скъпа, 800 кв.м. се оценяват на около 500 000$. Повече информация тук  www.realtor.com

# 14
  • Мнения: 5 462
Като говорим наистина за цени на имоти не е лошо и да се дават примерни оферти(сайтове) за да се разгледа за какви пари какво се дава .

Общи условия

Активация на акаунт