Някой ползвал ли е козметика Collistar?

  • 9 773
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 31 084
Попадна ми каталог на Collistar. Има страхотни неща, но не знам какво е качеството и цените.Има и бяла козметика,  гримове,  слънцезащитни продукти, такива за коса и мъжка серия. Накой ползвал ли е и какво?

# 1
  • Мнения: 31 084
Никой ли не познава тази козметика?

# 2
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Collistar е италианска козметика и е доста добра, не съм я ползвала досега но имам добри отзиви за нея. Като цени от порядъка на Biotherm.Качествена е, стига да не е менте. Имат добра антицелулитна серия Peace

# 3
  • Мнения: 31 084
Lindita, благодаря ти.  bouquet

# 4
  • Мнения: 310
Имам две червила и съм много доволна, доста са трайни.

# 5
  • Мнения: 125
Използвала съм пудра и сенки(с много блясък) и от двете бях доволна  Simple Smile

# 6
  • Мнения: 94
Пробвала съм фон дю тен-а им и не ми хареса Crossing Arms

# 7
  • София
  • Мнения: 1 956
Ползвала съм шампоан и маска за обем. Не бяха кой знае какво. Ползвала съм и крем за лице. НЕ помня какъв беше - добре, че беше тестер, защото не ми понесе, помътня ми тена, лицето ми лъсна и то за 1 седмица ползване... Но съм чувала, че наистина кремовете им за лице не струват, за разлика от продуктите за тяло. Тях обаче не съм ползвала. НЕ знам... Но съм на мнение, че всяка марка козметика не е силна във всичко. Едни са силни в кремове, други в душ-гелове, трети - в гримове...

# 8
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Ползвала съм антицелулитния крио гел,   скраб маска анти ей4, моливи,  крем против петна,  и ни6то от тези не6та не ми допадна...

# 9
  • София
  • Мнения: 4 743
Крем за бюст и антицелулитен съм пробвала, но тестерчета- добре попиваха, приятно усещане, но не съм си г купила, защото нямам нужда. Майка ми ползва някакъв крем или серум за бръчки преди време, но каза, че не е нищо особено. Ама тя е много непостоянна  Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 583
ползвам декоративна козметика на марката-бронзираща пудра и коректор /най-добрите, които съм ползвала досега/, сенки, руж-от всички съм много доволна. Peace

# 11
  • Мнения: 83
Здравейте, аз също се интересувам от тяхната козметика и най-вече от антицелулитната им серия.
Днес точно разглеждах какво се предлага в нета и това,което ме заинтересува са "Термални стягащи бинтове". Като цена това което намерих в нета е 67 лева, но не знам какъв ще е ефекта, а не ми се иска да си давам парите на вятъра Sad
Моля някой ако е ползвал някой от антицелулитните им продукти и още повече за стягащите им бинтове да си каже мнението Simple Smile
Иначе за прословутите бинтове може да видите на адрес: http://concord.dir.bg/e-shop/products.php?category=skincare&id=66

# 12
  • София
  • Мнения: 3 879
имам само едно мляко за почистване на грим на тази марка и съм доволна.

# 13
  • Мнения: 630
И аз питах скоро за тази козметика, но никой не ми отговори. Явно не е от най използваните. Мен ме заинтересува един крем за комбинирана кожа с липозоми. Иначе не съм използвала нищо на марката

# 14
  • Мнения: 83
И аз не съм ги използвала, но ми е любопитно какво представляват. Дано се намери някой, който да си изкаже мнението от личен опит.
По принцип някъде бях намерила едно мнение в нета за антицелулитните им продукти, е не за всички де... Отзивите не бяха лоши, но все пак ми се искаше да чуя и други мнения...

Общи условия

Активация на акаунт