Отговори
  • Мнения: 1 031






заглавието е по идея на мама valya_76_08 Hug






30.10.2008
pepena, 32г. трета бременност - Попово




01.11.2008
bocito
did4eto, първа бременност - Вашингтон
Grey 32г. втора бременност - София
juli75 33г. трета бременност - Варна





02.11.2008
силвър, 31г. втора бременност - Варна
karmelitaMK, 26г. първа бременност - Шумен
lightblue, 28г. втора бременност - София




03.11.2008
evlogieva, 30г. втора бременност - Монтана




04.11.2008
Шамс, 32г. първа бременност
Patitu, 28г. първа бременност - София




05.11.2008
muku, 36г. втора бременност - София
kiko_kiko, 24г. първа бременност - София
sophiepp, втора бременност
Ники9, първа бременност
Den4o, 29г. първа бременност - София
shoppy, 25г. първа бременност - София
Шехерезина, 27г. втора беменност - София
NELCHO, първа бременност




06.11.2008
tonya_dr,29г. втора бременност - София
sasa_sasa, 35г. втора бременност
lija, втора бременност - Бургас




07.11.2008
Сиската_ първа бременност - София
Deni Koleva




08.11.2008
mila_78 първа бременност - Пловдив
valya_76_08 32г. първа бременност - София




09.11.2008
мария радева, втора бременност
sisimoni, втора бременност




10.11.2008
Maman Suzi, втора бременност - Кърджали/Турция




11.11.2008
СОК, втора бременност
estrellita75, 32г. първа бременност - Бургас
gal94, втора бременност - София
bilyanaz, 25г. първа бременност - София
shcemi, 37г. - София




12.11.2008
TеО, 31г. първа бременност - Русе
FreshBreeze, 34г. първа бременност - София




13.11.2008
tonesa, 28г. втора бременност - Пловдив
Вергилия, втора бременност - Русе




14.11.2008
mimi03, 28г. първа бременност - София
Fairy втора бременност




15.11.2008
arrksi, 31г. първа бременност - София
Djindjari, 31г. първа бременност - Бургас
glory_78, 30г. втора бременност - Сопот
dani_gangova Пловдив





16.11.2008
lida, втора бременност - Благоевград/Лондон
Hot_Lady първа бременност - София/Варна
maia, 29г. втора бременност - София
Mary Ch., 30г. първа бременност
ilka_D, 23г. първа бременност - София/Варна




17.11.2008
julailata, втора бременност - Сандански
viv-miv, втора бременност - Бургас
Astera, 28г. първа бременност
nanunana, 28г. първа бременност
plamsi, втора бременност - Плевен 




18.11.2008
puh golqm, 30 г. втора бременност - В.Търново/Амстердам
hana30, първа бременност
Rastina, 32г. първа бременност - Варна




19.11.2008
pechurkova, 31г. втора бременност
toffifee, първа бременност - Варна





20.11.2008
annidm, 29г. първа бременност - София
Norass, първа бременност - Ница, Франция
vita, 30г. втора бременност



21.11.2008
Ellea, втора бременност - София
the_empress, 23г. първа бременност - Смолян
Yuliya2008, 32г. първа бременност - Чикаго




22.11.2008
galisis, първа бременност - София
mama didi72, втора бременност
Комарче, втора бременност - София




23.11.2008
ladybebi, 23г. първа бременност - София
galina_07, 31 г. втора бременност - София




24.11.2008
yaki, втора бременност




25.11.2008
STELLEE, втора бременност - София




26.11.2008
Ilayda264, 39г. втора бременност - Русе
bisabork, 29г. първа бременност - София




27.11.2008




28.11.2008
Розичка, 30г. първа бременност - Варна
utro77, 31г. втора бременност
Yanoren 31г. втора бременност - София




29.11.2008




30.11.2008
Hriska-piska, втора бременност - Айтос






Интересно!


Виж своето бебе
Календар на бременността по седмици
Пренатална диагностика
Бременност и домашните любимци
Можем ли да контролираме теглото си ?
Как да установим аномалии и заболявания на плода
Ние чакаме бебе - Дневник-календар
Бременност в rozali.com
Бременност в zdrave.bg
Бременност в mamaibebe.com
Ръководство за успешна бременност
Да ядеш като за двама или как влияе теглото върху бременността
Бременност и майчинство в fema-bg.com
Бременност в biberonbg.com
Бременност в e-placebo.com
Гимнастика за бременни
Още гимнастика за бременни



Потребителско име: noemvri2008
Парола: noemvri




Предложения за следващите ни теми:

"Хайде, Ноември, идвай вече! За да ми каже "Мама" малкото човече!" по идея на  Мишле_ 
"Великденската изненда е голяма - ноемврийчето, скрито във мама" по идея на Djindjari
"Великден иде, рисуваме яйца, силно нека в нас да тупкат НОЕМВРИЙСКИТЕ ни сърчица!" по идея на bisabork
"Ноемврийските деца, по Великден ще са колкото яйца" по идея на sophiepp


Старите ни теми:

Имали бъдещи мами за ноември 2008
Всички НОЕМВРИйски мами - бързо да сме тук събрани
Точката започва да пулсира - НОЕМВРИйска мама си от кеф примира!
Oслушваме се вече - тупка ли сърце на НОЕМВРИйското човече
НОЕМВРИ бавно наближава, но малкото расте в мама!
НОЕМВРИйските ни слънчица, ще са най-красиви на света!

Последна редакция: пн, 21 апр 2008, 16:26 от tonesa

# 1
  • Мнения: 1 031
Лейдибеби честито сърчице Hug Hug Hug Много се радвам за теб и ти стискам палци всичко да е тип-топ до края Praynig Peace
За козунаците - много ги обичам, ама не правя. Едно време баба ми правеше страхотни и много обичах на Великден като си отидем на село. А сега наблягам на купените Wink
Софи разбира се, че не се сърдя, просто има малко време до Великден и се притесних, че няма да можем да използваме всички заглавия. Май трябва да се постараем и да бъдем активни като днес Grinning

# 2
  • София
  • Мнения: 3 789
Пу първа! Hug
Тонеса, благодаря ти, слънчице, за чудесното оформление на темичката! късмет и здраве на всички бъдещи майчета! Praynig

# 3
  • Попово
  • Мнения: 687
ето ни и нас  Mr. Green
късмет с новата темичка  Praynig Hug

# 4
  • Мнения: 2
Здравейте момичета,
аз нещо много трудно се ориентирах тук  newsm78 Реших да се включа, но изглежда оцелих стара темичка. Хайде да ме вземете тук в новата  Laughing
Ето и моята информация, да ме включите в списъка с ноемврийските майчета:

Термин 4.11, първо бебче, на почи 28 години съм.

Аз почти нямах проблеми с гаденето. Чувствах се малко зле за около 2 седмици през 2рия месец, но не съм повърнала нито един път. Сега вече нямам никакви симптоми.

Сърчицето го видяхме преди 2 седмици и си тупкаше много хубаво   Laughing, и гръбчето видяхме - докторът каза, че изглежда добре.

Малко ме притесниха резултатите за токсоплазмоза - отрицателни, но без антитела, което означава, че не съм защитена от зараза и ще трябва много да се пазя - основно ще внимавам с определени храни.

Днес ми се струва за първи път, че коремчето ми се е позаоблило малко в долната си част. И докато спях през нощта, като се завъртя по корем и усещам как ми убива. Дали не си въобразявам, струва ми се малко рано.

Хайде успех на всички мамчета и може да се включа с някое въпросче когато успея да прочета постовете ви до сега   Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 57
Да ни е честита новата тема.Tonesa поздравления за прекрасната тема

# 6
  • Мнения: 34
Здравейте бременелки  preggo

Добре, че активно пишете  smile3501 та общо взето от четене не ми остава време да мисля колко ми е зле ...  Sick
Благодарности на розичка за идеята -тестени закуски  eat така че от вчера само банички ям (вярно пак ми е зле, но поне не съм гладна ).
По темата за работата: Аз казах на шефката още в 4-тата седмица  newsm44 (имам чувството че симптомите започнаха от седмицата в която забременях  smile3511 ) Похвалихме се на всички още в края на 4-тата седмица и едва дочаках 6-тата за да отида на лекар. От тогава съм в болничен. В работата ходих да им занеса болничния и да подпиша един куп документи. Те много ми се радваха, че съм бременна и само ми повтарят спокойно, спкойно само си отпочивай. Даже ми дадоха един пакет с документи, ако ми продъжат болничния да го попълня в къщи за да не ходя 2 пъти а само веднъж до работата.

# 7
  • София
  • Мнения: 3 789
Розичка, Юлия, внимавайте с тези тестени закуски и банички, че едно че са мазни, второ- не се знае с каква и колко прясна мазнина са правени, нито пък каква е изварата в тях Naughty
Аз тази вечер си направих страхотна вечеря- макаронени изделия с кубчета кашкавал, царевичка и сусам. Трябва да ви кажа, че толкова вкусно нещо скоро не бях яла. Hug Flutter Освен това като видя месо и ми се  Sick А само допреди 3-4 седмици това беше основната ми храна, имайки в предвид режима, който следвах и благодарение на който свалих близо 20 кг Peace Та сега съм наблегнала на плодовите сокове, предимно от круша, заради "00", ама нещо не ми действа. Tired А макаронени изделия не бях яла от повече от 6 месеца, явно и заради това така ми се усладиха. А сусама е полезен за стомашни неразположения, действа добре и на психиката.Малко объркано го написах, но вие сте интелигентни мамита и ми схванахте мисълта, нали? Hug

# 8
  • Мнения: 34
мишле благодаря за съвета, но аз нямах възможност да купя готови банички т.к. не съм в бг (всъщност има, но са доста далече) така че правих банички в къщи, а мъжа ги изпече т.к. все ми е зле  Sick Аз готвя /използвам само зехтин, което значително улеснява ходенето до тоалетна.
А да и една питанка  newsm78 Някъде бях чела или някой ми каза не помня вече  Blush , че нямало смисъл да се пият натурални сокове, защото имат много консерванти, а има смисъл само от фрешове  newsm12 Мисълта ми е имате ли идея дали са полезни все пак натуралните сокове  newsm78

Последна редакция: чт, 17 апр 2008, 22:45 от Yuliya2008

# 9
  • Пирдоп
  • Мнения: 127
Момичета, може ли и аз да се запиша в ноемврийския отбор. Термина ми е 16 ноември, на 30 год., не знам как ще го отчетете, но тава ми е пета бременост и надявам се първата успешна и изкарана до края.

# 10
  • Мнения: 1 218
Валя, никакви натурални сокове. Моят диетолог категорично ми ги е забранил. Пълни са с някакви хим. бои, консерванти и гадния аспартам  Peace
Момичета, човека е истински професионалист в тази област- чуйте го. Аспартама е канцерогенен - аз от как забременях и дъвка не съм си позволила, че ме е стеах от аспартама.

Tonesa благодарим ти за хубавката темичка  Hug

Patitu  и Mary Ch Добре дошли сред нас с пожелание за УСПЕШНА , много лекичка бременност и здрави бебета през ноември  Hug

# 11
  • Мнения: 77
Тонеса, темичката ни е суперска Simple SmileДобре дошли на новите мамчета!Мари, ще бъде успешна този път, вярвай и по-спокойно.Ние сме с теб!
Djindjari, на теб май ти се спинка вече и се обърка като мен днес-Юлето пита за соковете, не Валя Simple SmileРазбира се, че фрешовете са по-полезни и по-хубави, няма химии, няма консерванти, чиста работа.Е, че в плодовете има нитрати, то това напълно нормално.Djindjari, ти сериозно ли чак толкова се вторачваш и чак дъвка не дъвчеш, никакви ли консерви не хапваш?Аз не знам дали бих могла, компотите от мама са ми любими.Девет месеца чаках докато дойда да си пийна нещо истинско.
Мишле, ти ще даваш после съвети за отслабване.Да не си била на диетата на онзи американец Майкъл...забравих му фамилията и хапваш само месо, зеленчуци и сварен ориз, всичко без сол.Сусамче и аз купих, малко ми горчи, но от време на време хапвам.
Юле, само като се сетя там където си българската баничка как се услажда с онова хубаво овче сиренце, охааа как ми се прияде и на мен.Аз до преди дни не можех да си представя да сложа нещо такова в устата си.Но сега бих могла Simple SmileНещо сън ме не лови, но след малко лягам, сигурно съм се превъзбудила от сърчицето на бебо.И ми е едно такова спокойно и хубаво на душата, дано всички се почувствате така.
За запека пробвайте с компот от сини сливи, сушени такива, лененото семе също действа разхлабващо.Аз като се замисля съм ок, но преди `друсах крушата` Grinning по четири пъти на ден.Хихихиххихих!Хайде лека нощ и сладки сънища!Дано при мен няма престрелки тази нощ!

# 12
  • Мнения: 1 218
NELCHO , наистина нещо май клюмам вече пред компа и  Yuliya  го прочетох като Валя   Joy  Joy
Прощавай миличка, че те прекръстих по бързата процедура  Hug
Утре ще ви пусна линкче със статията за аспартама - един вид нарочно е пуснат и масово употребяван сред продуктите за да има повече болни от рак .

Сега чак се сетих от къде ми е позната Мишлето  Joy
Мишле ти си от Дюканките бе мила  Hug По едно време доста ви следях, че и именца на темички пращах на Вещи и исках да ставам Дюканка, ма пустото му месо хич не го ям  newsm78 и така открих моя диетолог Симеонов , с неговия режим махнах излишъка от 12 кила (голяма бях слоница  Blush) ...
Та момичета спокойно дишайте и си хапвайте , варианти вече има два (изпитани ) за отслабване - единият е от Мишлето, другият е от мене  Party

Последна редакция: пт, 18 апр 2008, 01:04 от Djindjari

# 13
  • Мнения: 34
 smile3501 браво бременелки много сте бързи. Аз докато дремна малко и вие сте изписали цял роман  newsm74 , а си мислех че вече спите  smile3524 и утре ще ми пишете за сокчетата. 
djindjari няма проблем за името важна е информацията  smile3521 ще чакам линка да видя какво още не трябва да ям  Crazy
nelcho честито ви сърчице  Hug За фрешовете е ясно, ама нещо много не ми се занимава, а и мъжа не иска та да видим как ще стане. А за сиренцето си права, ама като не мога да ям много сега и си е направо мъка  Sick

П.П. Нямах търпение и разрових в нета  Crazy 

http://ecosw.dir.bg/kniga/chapter16.htm

 smile3511

Последна редакция: пт, 18 апр 2008, 01:38 от Yuliya2008

# 14
  • Попово
  • Мнения: 687
дубруютру  Hug

Общи условия

Активация на акаунт