baby einstain- не тръгва, помогнете

  • 720
  • 10
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 344
Мами помогнете, изтеглих си филмчетата от арената, ама нищо не става. Анимала почва само някаква музика и черен екран...инсталирах квото върви с пакетта...нъц.... MV2 playera дава няква грешка, другите 2 филмчета биткомета дава 100 %, а в компа са недовършени #Cussing out 3 дена мъка и нищо.
Надявам се да помогнете, поне от къде да изтегля читави бебешки детски, щото моята мома такива обича и хапва като ги гледа иначе е жива мъка:(

# 1
  • Мнения: 5 940
Какъв е файла и колко му е обема? Ако е 4,16 или 4,17 Г е dvd и ти трябва dvd payer.

# 2
  • София
  • Мнения: 344
уф ма съм заспала.... Twisted Evil тръгна с двд плеера, но другите филмчета са md, mdf, mds разширения и нямям с какво да ги отворя, какво ми трябва и от къде да го дръпна?

# 3
  • Мнения: 1 224
BS Player , от www.data.bg  , както и K-Lite Codec Pack  Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 344
имам ги тези работи, но не ми отваря тези неща...

# 5
  • Мнения: 59
Поправи си моля те заглавието, че вади очите на хората дето поназнайват немски  Hug

Пише се:

Einstein

# 6
  • Мнения: 13
Първият резултат при търсене на ".mds" в гугле.бг отговаря на въпроса ти.

# 7
  • София
  • Мнения: 1 223
За да гледаш на компютъра ти трябва програма за работа с имидж файлове /виртуално сд/. Най-известните са Daemon Tools и Alcohol 120%, през който маунтваш имидж файла и тогава гледаш с плеър. Ако нещо не ти е ясно, питай ...

Последна редакция: пт, 18 апр 2008, 09:51 от daniabc

# 8
  • София
  • Мнения: 344
Поправи си моля те заглавието, че вади очите на хората дето поназнайват немски  Hug

Пише се:

Einstein

Бих го направила , ако знаех как newsm78

# 9
  • София
  • Мнения: 344
Първият резултат при търсене на ".mds" в гугле.бг отговаря на въпроса ти.
търсих на mdf и излизаха глупости и няма време да се ровя, кат мога да питам знаещи хора....

# 10
  • София
  • Мнения: 344
За да гледаш на компютъра ти трябва програма за работа с имидж файлове /виртуално сд/. Най-известните са Daemon Tools и Alcohol 120%, през който маунтваш имидж файла и тогава гледаш с плеър. Ако нещо не ти е ясно, питай ...



СЪРДЕЧНИ БЛАГОДАРНОСТИ! най-полезен отговор   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт