кръвни изследвани я за бременност

  • 1 206
  • 7
  •   1
Отговори
Здравейте не знам дали темата е за тук но все пак се надявам да ми помогнете:) Някой знае ли дали е необходимо направление от лекар за да се направят кръвни изселдвния за доказване на бременност  и колко струват горе долу Simple Smile)Спешно е Simple SmileМерси предварително Simple Smile

# 1
  • Мнения: 1 335
Кръвният тест за бременност не се поема от касата.
Цената му беше 25 лв. доколкото помня.
Виж в сайтовете на лаботарории за коректна цена.

# 2
Ами то може и да ми се смеете ,но аз май съм се объркала ,защото си мислех че ако се съмняваш в теста за бременност и трябва да отидеш на гинеколгкойто да ти направи някакви изследвания и да докаже дали си бременна или не Simple Smile))) таа има ли нещо такова Simple Smile)) Embarassed Embarassed

# 3
  • Мнения: 1 844
да,гинекологът го доказва.и до колкото знам се плаща. Simple Smile

# 4
  • София
  • Мнения: 577
В Кандиларов правят такъв тест, за два часа имаш резултат и не ти трябва направление, 20 лв. струва.

# 5
  • Мнения: 1 671
В "Цибалаб" също правят такъв тест, но съм си го правила без направление преди повече от 2 години и не помня колко струваше.

# 6
  • Мнения: 1 335
little_f, ако се съмняваш в теста за бременност, то правиш друг след 2-3 дни. Тестването започва след закъснение.
Вариант "Б" е кръвен Бета ЧХГ тест. Засича бременност 11 дни след предполагаемата овулация. Повтаря се след 48 часа; стойностите трябва да се удвоят ако има бременност.
Има и вариант гинеколог. Прегледа се прави с вагинален видеозон. Изчакваш 10 дневно закъснение. Коремният ехограф не е добра идея, защото може и да не се види точицата.
Успех, дано е каквото искаш!

# 7
  • Попово
  • Мнения: 687
за доказване на бременност се взема направление от личния лекар за гинеколог и там вече ти я констатират- има различни начини: влагалищен видеозон, коремен, обикновен гинекологичен преглед.

Общи условия

Активация на акаунт