Анкетка - На море в БГ или не?

  • 3 134
  • 50
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 686
Направи ми впечатление, че темата за море в чужбина е двойно по-дълга от тази за България, та реших да направя една анкетка. Знам, че имаше такава тема, просто ми е интересно дали наистина и статистиката ще е такава. Дали наистина повечето хора вече не желаят да почиват на нашето черноморие?  Thinking

За статистиката  Laughing, ние ще сме втора година тук на море, основно заради малкия. Иначе признавам, че вече не предпочитам да летуваме у нас.

# 1
  • Мнения: 265
гласувах за чужбина.мисля,че е по-правилният избор!
 ние мислим за гърция,защото с малко дете ще ни е по-удобно да стигнем със собствен транспорт.
дайте идеи за халкидики-хотели,подходящи за дете на 1.6 г.мислим за касандра.но все още нищо не съм намерила.дайте идеи,мили,момичета.и отзиви.ще са ми много от полза.винаги се ръководя от вашите отзиви и винаги се оказват верни. Simple Smile

# 2
  • Мнения: 177
  И аз съм за чужбина,Турция,Гърция или Испания.На нашето почиваме единствено докъто децата станат на 2г.

# 3
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 За Нова година ходихме на море в чужбина,за Великден пак /но сега сме наблизо и май няма да става за море/
 лятото ще сме в Бг,въпреки че не съм много сигурна дали ще е добре.
 Надявам се. Peace

# 4
  • Мнения: 4 965
Аз ще ходя и на двете места - и в БГ, и навън.
А и тази година вече бях на нашето Черноморие - върнах се преди дни. За пореден път се разочаровах от гледката - бетон, строежи, никаква зеленина, а лятото в "тарапаната" сигурно ще е още по-зле. Но пък ще ходя - пак и пак...

# 5
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
за сега - тук, в Бг.

# 6
  • Мнения: 282
В БГ ходя само извън сезоа /септември/, иначе - в чужбина.

# 7
  • Мнения: 1 103
По принцип ходим тук на нашето черноморие .

# 8
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Имам чудесни спомени от бг леноморие от времето, когато беше наистина хубаво.Последните години ходех честно казано без очаквания, заради детето.От доста време предпочитам или чужбина или през лятото на минерален басейн някъда-по планинските курорти.Дано нещата се променят, ама кога ли newsm78

# 9
  • Мнения: 2 700
Не в БГ. Последните няколко години ходим една седмица някъде из България, но не на морето, и някъде в чужбина (за основния плаж). Започва да ме е срам, обече, че дъщеря ми познава повече турските курорти, отколкото нашите Embarassed

# 10
  • Мнения: 4 916
И двете опции - през юни в БГ, след това - чужбина.

# 11
  • Мнения: 2 309
Категорично не в България. Ако се отвори възможност за второ море през септември може, но само на Албена и никъде другаде.

# 12
  • Мнения: 867
В България на Албена.

# 13
  • Плевен
  • Мнения: 973
Основно заради детето, което е все още малко , смятаме да почиваме на БГ Черноморие. Аз лично все още не съм супер разочарована от възможностите за почивка тук, все още се намира сигурно по някое по-хубаво местенце.

# 14
  • Мнения: 8 769
Гласувах за чужбина, не защото ще отида там на море, а защото ми се повдига от тукашното черноморие. Засега до Варна има едно изоставено плажче и няколко по-малки такива, които в уикендите са безумно претрупани с хора. Добре, бе, хора, като толкова ви/ни харесва да ходите на "естествен" плаж, защото позволихме да съсипят всичко хубаво природно? Banghead Banghead Banghead

Общи условия

Активация на акаунт