Бебе на 4 мес. и проблем с TV

  • 3 043
  • 49
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 163
Мамчета не знам какво да го правя моето диване- все в ТV-то зяпа. Проблема е че дспим в стая, където е и TV -голям е и няма къде да го сложим другаде. Детето на където и да го въртя все търси да го зяпа. Чувала съм че е вредноза детските очи. Наистина ли е така и какви мерски вземате вие? И вашите бебета ли са така. Толкова с играчките не се занимава колкото с TV a и само тогава мълчи.. newsm78 #Crazy

# 1
  • Мнения: 953
Освен а изключваш телевизора когато е будно друг вариант няма.
Децата обожават да гледат ТВ, лошото е че се превъзбуждат от това.
Моето дете гледам да го ограничавам, но пак гледа детски около 30-40 мин на ден.

# 2
  • Мнения: 2 131
И моят син гледа - сега основно рекламите. Като започнат, замръзва, втренчен в телевизора. И аз съм се питала, дали е вредно?  newsm78

# 3
  • Мнения: 5 026
Почти всяко бебе минава през такъв етам за зяпа непрекъснато ТВ. Ще премине.

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 10 340
И аз мисля че освен да го спираш, друго няма какво да направиш, иначе това ще отмине.И моя син беше същия, не изпускаше ТВ от поглед, сега го гледа само ако пуснат някоя то любимите му реклами или по-забавна песничка  Grinning през другото време не му обръща внимание.

# 5
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Освен а изключваш телевизора когато е будно друг вариант няма.

  Simple SmileМного логично обяснение!Ясно е, че като не искаш да гледа ТВ, не трябва да го включваш.Гледането в телевизора със сигурност вреди на бебешките очи!

# 6
  • Мнения: 4 406
ще се наложи да се жертваш   и да изключваш ТВ, когато детето е будно

# 7
  • Мнения: 5 401
Никак не подкрепям гледането на ТВ, защото няма начин бебето да не зяпа в екрана! Вместо да излизате на големи разходки и да се занимавате с общи неща, си вредите взаимно!  Peace

Аз не давам на сина ми да гледа и до днес! Има време за всичко, сега не му е момента! Докато бях в майчинство ТВ-то беше за мен шкаф, мебелировка и нищо друго. Малките човеци обожават да се вгледждат в рекламите - шарени, движещи се обекти, сменящи се мелодии. Всичко това за мен пречи на детската психика, на незрялата още нервна система и естествено на очите! Така че...

# 8
  • Мнения: 1 367
ще се наложи да се жертваш   и да изключваш ТВ, когато детето е будно
Май това е единственото правилно решение.Колкото и да не ни харесва,се налага.Иска ми се да го бях направила и аз,ама....Сега синът ми е маниак на тема реклами.

# 9
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
ще се наложи да се жертваш   и да изключваш ТВ, когато детето е будно
така е  Peace

# 10
  • Мнения: 4 335
ще се наложи да се жертваш   и да изключваш ТВ, когато детето е будно
PeaceВси4ки бебета минават през този период

# 11
  • Мнения: 1 103
Ами да  tv  изключваи го ,  друг вариант няма .

# 12
  • обл.Варна
  • Мнения: 126
Интересно как всички бебета като пуснат рекламите направо замръзват на място-като хипнотизирани са

# 13
  • София
  • Мнения: 408
Моето бебе е почти на 4 месеца и също се вглежда в телевизора. Аз или го изключвам или я обръщам с гръб към телевизора.

# 14
  • Мнения: 46 429
Оставих я да гледа, колкото иска и точно това я отблъсна от телевизора  Peace от много гледане така се насити, че като проходи гасеше нон стоп телевизора  ooooh! сега не можеш да я накараш и 1 мин. да седне пред него  Grinning

Аз като не съм гледала едно време та какво? На 6 г. с диоптър 5.5 и телеман за цял живот  Crazy

Интересно как всички бебета като пуснат рекламите направо замръзват на място-като хипнотизирани са

Привлича го музиката и бързо сменящите се кадри  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт