с. Чифлик, Троян

  • 7 381
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 732
Прегледах старите теми, но там последната информацията е от 2007. Някой има ли по пресни впечатления?

Искаме да отидем до там за 3-4 дни, но прочетох доста противоречиви мнения за хотелите Дива, Веника и Балкан. Ако някой е отсядал и във Вълеви къщи, също ще ми е полезна информацията  Grinning

# 1
  • Мнения: 123
И ние ги проучвахме защото имаме намерение да водим децата на планина.Звъняхме на наши познати от Троян и те ни ги препоръчаха горещо.Лично са ги посещавали.Било райско/а те са хора с пари и са взискателни/Единственото е че няма интернет,а на нас ни е много необходим.

# 2
  • Мнения: 332
Райско кът4е е,не се замисляй.Лично съм ходила и съм очарована.Приятелите ми също

# 3
  • Мнения: 732
Да и аз разбрах, че е много красиво, но искам някой да ми препоръча хотел, където да отседнем  Grinning

# 4
  • Мнения: 123
Веника и Дива

# 5
  • Мнения: 1 037
Скоро бяхме в село Чифлик.Бяха ни настанили в стария Веника,а уж резервацията ми беше за новия.Не си струва в стария Веника! Ще следя мненията за тези къщи,че ние обичаме да ходим на СПА и ни идва най-близко това местенце!

# 6
  • Мнения: 732
А за Вълевите къщи някакви отзиви?

Аз по принцип съм се насочила към х-л Балкан и Вълевите къщи. Обаче има много противоречиви мнения за Балкан. Някои казват, че е супер, други че е много зле  newsm78

За Вълевите къщи нищо не намерих, като отзиви  Thinking

# 7
  • Мнения: 606
Има ли някой някакви линкове за хотелите
Благодаря!

# 8
  • Мнения: 331
новия Веника е много добър, наистина. Ние не спахме в него, но го разгледахме и там се хранихме. Не ми хареса обаче, това, че басейна е точно под терасата, където се храниш и поглеждайки надолу, гледаш къпещи се, пляскащи във водата хора, което лично за мен не е най-красивата гледка, докато се храня. Планината (като гледки) много ми хареса. Иначе кухнята на Веника ми хареса, цените - не (естествено). Има доста пътеки за туризъм и пресечени местности за джогинг (който е мазохист /ние в нашето семейство си имаме един такъв/). Ако отидете през август- по време на "ТУРИЗЪМА" няма гладни да останете - къпини, къпини и пак къпини ще ви следват по вашия път. Обаче откъм инфраструктура (имам предвид не само пътя, а цялостно, местността е направо off.........). Дори пред Веника гледката не е лицеприятна, а паркинга е направо гаден. Не знам защо го превъзнасят чак пък толкова това място някои по форумите. Да, хубаво е - природата, за другото - имат още много да работят, ама това "другото" вече са го калкулирали в цените..... Не отивайте с кой знае какви очаквания, за да не се разочаровате- не от хотела, а от местността като цяло.

# 9
  • София
  • Мнения: 717
Бяхме там цялото семейство в началото на май, нищо особено. Нощувахме във Веника и Веника Палас, кухнята и менюто са едни и същи за двата хотела. Не е лоша храната, но не очаквай чудеса.

# 10
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Чифлик е чудесена местност.Където и да отседнете-ще Вие приятно-ама без Балкан-там е гадост-само дето е нов-нито обслужване, нито сигурност, нито пък кухня-там направо куцат, а после клиентите са с разтройства-личен опит със стара обедна храна-
На около 2 км по-навътре в местността има един х-л Изгрев-води се хижа, ама е на няколко етажа-много съм доволна-пробвайте

# 11
  • Мнения: 3 641
Sкорпионче, ако се отседне в хотел Изгрев, къде е препоръчително да с еходи на басейн Hug

# 12
  • Мнения: 272
Здравейте!Искам да ви препоръчам едно чудесно местенце в с. Бели осъм,което е точно преди Чифлик.От личен опит мога да ви кажа,че това е място,където със сигурност ще искате да се върнете!Уютно,спретнато,тихо и спокойно!Собствениците са изключително приятни хора и/нещо,което лично за мен е мнооого важно/ поддържат къщата в идеален вид и страхотна чистота!/само за протокола-на мен трудно може да ми се угоди по принцип,но те успяха!/.Ето я и самата къща:http://kashta-kalina.hit.bg/index.html
Обещавам ви,че няма да съжалявате!!!  bouquet

# 13
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Ние, когато бяхме в Изгрев ползвахме общия басейн-верно е, че е малко гадничко, ама като отидохме в петък сл обяда-къде да отседнем-никъде нямаше място.Споменавам го като вариант-самия х-л е чудесен-доволна съм, има и вана.Ползвахме апартамент-бомба е!

# 14
  • Мнения: 210
http://www.mania-viphotel.com/

готин хотел,готини собственици,
басайна е супер чист,макар за тези температури в момента, топлата минерална вода няма как да те разхлади,като варени пилета се чувствахме  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт