Градинска пързалка

  • 1 708
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 242
Търсим голяма градинска пързалка (над 1м). Някой да може да ми помогне, не знам дали има в магазини или направо се поръчват?

# 1
  • София
  • Мнения: 6 779
Точно след малко тръгвам към Метро и ще погледна, защото има в каталога една - 2м. Изглежда добре- цена 274лв.  Виж в нета техният каталог за градината, а аз като се прибера ще пиша какви са ми впечатленията  Peace

# 2
  • Мнения: 359
Виж тук, има интересни неща.
http://www.igra4kite.com/default.php?cPath=143_326_418&osCsi … f4rpt95lrriib1e11

В Бриколаж и Практикер също има пързалки.

# 3
  • София
  • Мнения: 718
Сега видях че има такава голяма в Пиги.

# 4
# 5
  • София
  • Мнения: 6 779

В Метро същата / поне като дизайн/ е на цена 274лв. , само че вчера не я видях , защото я нямаше монтирана. Но я има.

# 6
  • Мнения: 2 242
Огромно благодаря на всички за информацията   bouquet
 пообиколихме, разгледахме и купихмееееее! Тази вечер тати я монтира и утре ще се тества  Wink Mr. Green

# 7
  • Мнения: 622
Огромно благодаря на всички за информацията   bouquet
 пообиколихме, разгледахме и купихмееееее! Тази вечер тати я монтира и утре ще се тества  Wink Mr. Green
Ей супер Grinning, а може ли да покажеш някоя снимка  ако не е много нахално Embarassed

# 8
  • Мнения: 2 242
Огромно благодаря на всички за информацията   bouquet
 пообиколихме, разгледахме и купихмееееее! Тази вечер тати я монтира и утре ще се тества  Wink Mr. Green
Ей супер Grinning, а може ли да покажеш някоя снимка  ако не е много нахално Embarassed
разбира се, но не снимах специално пързалката (вижда се според мен) http://www.bgphoto.net/Image.aspx?PhotoId=6580886
Ако искаш ще снимам тези дни по-добре и ще ти пратя на ЛС
Взехме я от Комсед, удобна е (сгъва се и се прибира лесно) но не е много голяма (улеят е доста тесен).
Тази в Метро е най-голяма и най-изгодна, но има една ужасна гърбица по средата и Зори не може да се пързаля (трябва да се избута от гърбицата). В Хиполенд има малко по-голяма от нашата, но с около 100лв по-скъпа. Това са най-големите които намерихме

Общи условия

Активация на акаунт