А Йога?

  • 688
  • 7
  •   1
Отговори
  • София, откъм тъмната страна
  • Мнения: 246
Досега не съм писала, но редовно ви чета. Иска ми се да чуя вашето мнение за йогата. По принцип съм фенка на тае бо-то, но ми беше много натоварващо в началото, защото не съм тренирала от близо 4 год. ако не и повече. Преди да родя си тренирах редовно и ми беше супер, но като родих заседнах, а и работата ми сега не е от най-подвижните. Другото е че нямам никакво време да ходя някъде и си тренирам в къщи. Започнах с тае бо, ама ми дойде в повечко и се  разтърсих се из нета за нещо по-леко и намерих в замундата два вида йога. Свалих си я от любопитство ама като се загледах реших да пробвам и резултатите много ме зарадваха. Изглежда много леко и ненатоварващо ама след първата тренировка всички мускули ме боляха зверски. Сега редувам йога-тае бо през ден и резултат има. Цял живот някак си съм имала леко пренебрежително отношение към йогата като към бабешко занимание, ама вече като че ли взех да преосмислям нещата. Ама искам и друго мнение да чуя.

# 1
  • Мнения: 365
Не зам какви са тези 2 вида йога, но освен физическите упражнения, ако има и дихателни (медитативни) те съветвам да ги правиш. И ако си постоянна ще ти се отрази идеално не само на фигурата и тонуса, но и на психиката. А ефектът ще е още по-голям ако се запишеш на курс и тренираш с група. Но ти желая успех, защото си се заела с нещо полезно и духовно.  Peace

# 2
  • Мнения: 1 236
И аз съм "на4инаеща" фенка на йогата.свалила съм си две филм4ета и си ги редувам с тае-бото.Тренирам си вкъщи,един ден тае-бо,по4ивка,йога,по4ивка тае-бо така....Много съм доволна от резултата,въпреки 4е отскоро съм се захванала,но определено йогата ми действа много отпускащо и релаксиращо,а след тренировка се усещам все едно летя...едно такова леки4ко,леки4ко....Явно защото вси4ки мускули много добре се разтягат,така си го обяснявам!

# 3
  • Мнения: 365
И се разтоварваш и се зареждаш с положителна енергия.... Grinning

# 4
  • София, откъм тъмната страна
  • Мнения: 246
Triniti наистина се зареждаш с някаква енергия. Аз се чудя защо откакто се занимавам и с йога ми стана едно такова леко  и на душата и вече не се нервя толкова на глупостите на мъжа ми.... Да не говорим, че още първия път (накрая има релаксация и дишане) докато лежах и слушах какво говорят така се бях отпуснала, че се почувствах така както, когато бях малка и си лежах в леглото. Чак се уплаших. За съжаление не мога да тренирам в група - убедена съм, че ефекта ще е още по-голям, но със сигурност ще продължа в къщи.

# 5
  • Мнения: 365
продължавай тогава все така и ефекта ще става все по-голям. Гарантирам!  Peace

# 6
  • Мнения: 2 897
И аз съм "на4инаеща" фенка на йогата.свалила съм си две филм4ета и си ги редувам с тае-бото.Тренирам си вкъщи,един ден тае-бо,по4ивка,йога,по4ивка тае-бо така....Много съм доволна от резултата,въпреки 4е отскоро съм се захванала,но определено йогата ми действа много отпускащо и релаксиращо,а след тренировка се усещам все едно летя...едно такова леки4ко,леки4ко....Явно защото вси4ки мускули много добре се разтягат,така си го обяснявам!

Моля те да ми пратиш линк към тях  Praynig Hug

# 7
  • Мнения: 76
И аз съм "на4инаеща" фенка на йогата.свалила съм си две филм4ета и си ги редувам с тае-бото.Тренирам си вкъщи,един ден тае-бо,по4ивка,йога,по4ивка тае-бо така....Много съм доволна от резултата,въпреки 4е отскоро съм се захванала,но определено йогата ми действа много отпускащо и релаксиращо,а след тренировка се усещам все едно летя...едно такова леки4ко,леки4ко....Явно защото вси4ки мускули много добре се разтягат,така си го обяснявам!

Моля те да ми пратиш линк към тях  Praynig Hug
Zorie, ето два линка от мен. Успех  Simple Smile
http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=3727
http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=81842

Общи условия

Активация на акаунт