Да се поучим от грешките си в ежедневието ни

  • 2 137
  • 6
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 274
Здравейте на Всички!
Искам да споделя грешката, която смятам, че допуснах и да Ви кажа не правете като мен.
Преди две седмици със сина ми /на 5 год/влязохме в Пирогов със съмнения за апендесит. Лежа три дена на ситеми, докато докторите най-накрая се решиха да го оперират. Оказа се късно, вече беше спукан. Обвинявам се защото мен ме беше страх от операция и когато той имаше температура или болки освен на сестрите трябваше да вдигам аларма и на докторите. Трябваше да звънна на всеки познат за да намеря връзки, но аз разчитах на лекарите. Защото иначе вниманието, което обръщат докторите се оказва не достатъчно и просто пропускат някои важни и решаващи неща. Но аз си казвах не, нас това няма да ни сполети.
Вече сме си в къщи и той се въстановява. Но това, което преживях с 4-те дена в реанимация само аз ще го запомня. Той е малък ще забрави.
Толкова ме е яд на себе си. Всички в болницата говориха "а ..онова дете, което лежа 3 дена тука". Просто го изпуснаха докторите въпреки, че намериха сто оправдания, че нямало друг начин защото бил скрит апендесита, възможно е да е така. Не искам да търся виновни просто вече знам, че ако сам не си помогнеш друг няма кой.

Пожелавам Ви здраве и късмет!

# 1
  • София
  • Мнения: 903
Съжалявам за това, което сте преживели. Дано бързо да се възстанови детенцето ти.  Hug А иначе аз отдавна съм стигнала до този извод. За съжаление нещата в БГ са точно такива.

# 2
  • Мнения: 444
Деница, съжалявам за това, което сте преживели, сега по-важното е че детенцето ти се възстановява, важно е че ще е добре и здраво!!! Не се обвинявай, това не е твоя грешка  Hug Heart Eyes

Последна редакция: пт, 18 апр 2008, 16:55 от Snuki

# 3
  • Мнения: 1 425
... Не искам да търся виновни просто вече знам, че ако сам не си помогнеш друг няма кой.
Не си права. Грешки стават винаги. Сега поне имаш на кой да се сърдиш, а като си "помогнеш сам" и работата се оплете още повече ... тогава какво?
Радвай се, че всичко е завършило добре.   bouquet

# 4
  • София
  • Мнения: 7 097
Аз не мога да разбера ти за какво се обвиняваш  Thinking Докторите не са хванали проблема на време, дето са професионалисти, пък ти очакваш да си реагирала по някакъв начин... Crossing Arms
Успокой се и си гледай детето. Всичко е минало.
Бързо възстановяване на детенце  Hug

# 5
  • Мнения: 1 671
Не се обвинявай, грешката е на лекарите, които са допуснали да се стигне до усложнения! Бързо възстановяване на детенцето! Hug

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 274
Благодаря Ви за отговорите.
Всъщност с темата исках само да кажа на всички родители да бъдат по смели и да си търсят правата, да бъдат нахални и нагли колкото и грозно да звучи това. Аз съм от скромните и за това плати детето ми. Е вече имам едно наум.

Общи условия

Активация на акаунт