м. Узана

  • 4 148
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8 206
Мислим да отидем началото на юли на почивка за няколко дни. Предпочитам да заведем малкия на планина. Избрах Узана, защото ни идва сравнително близо. Нямам желание с бебо да ходим много надалеч. Била съм на Узана и доста е хубаво, но не съм отсядала в хотели там, а само в хижата. За х-л Импулс пише, че има добре уреден детски кът и на снимките изглежда хубаво. Ако някой е ходил там ще съм благодарна да сподели впечатления.

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 127
Ние сме били през зимата в Прима S - водят го тризвезден хотел, но според мен много не отговаря на категорията си. Нашата стая беше над ресторанта, в който имаше жива музика и беше много шумно до късно. Приятелите ни пък бяха над дискотеката, която уж е подземна а ма пак беше шумно. Иначе много е приятно. Има много места за разходки с децата и в хотела почти всички бяха с деца и децата се забавляваха. За тях правиха ранна дискотека.
Малко снимков материал
http://gargova.multiply.com/photos/album/4/Posrestane_na_novata_2006_-_Uzana

# 2
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Ето ти сайт с повечко информация за хотелите и хижите там.
http://www.uzana-tourism.com/bg/hotels.htm

Както Анет ти е писала Прима С понякога е шумно, докато в Импулс може да се намери спокойствие.

# 3
  • Мнения: 152
ston2000,  в Импулс наистина е хубав детският кът, дори има жена, която се грижи за децата в него и е много мила, умее да намери занимание за всяка възраст. Според мен е хубав хотел, а и има къде да се разхождате  Laughing

# 4
  • Мнения: 3 695
в Узана е много хубаво, ходила съм и през зимата и през лятото  Peace
спала съм само в Прима С и хотелчето е хубаво  Laughing

# 5
  • Мнения: 139
И аз съм бил точно в Прима С и не останах очарован. Иначе местността е прекрасна за разходки.

# 6
  • Мнения: 281
На Узана съм била два пъти през зимата,в Импулс.Условията са доста скромни,но все пак прилични мисля,че е подходящо за деца.Има  голям детски кът и дори времето да е кофти има къде да бягат и играят.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 127
Ние сега по празниците пак мислим на там да забегнем, че искаме малко да подишаме планински въздух, а пък е най-близо до Варна, а ма още се чудим newsm78

# 8
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Дано си намерите места, ще ви хареса.

# 9
  • Мнения: 278
Чудесен избор!и аз съм била през зимата само и беше страхотно - спокойно,приятно

# 10
  • Мнения: 182
Аз съм била само в Прима-S и не останах изобщо очалована.
Ние бяхме в стдио за 4 -ма, вътре имаше две легла и диван, на въпроса ми къде е са леглата за дргите двама ми отговориха, че трябва да си вземем бельо от рецепцията и да разпъваме дивана.След тази процедра в стаята нямаше място да се разминем.Прозореца беще под скосения таван-30Х50см.А аз си представях как ще си пия кафето с гледка към гората.Банята - мухлясала,изобщо страшно неподдържано.Детски кът няма, забавленията за децата бяха основно около една стара билярдна маса. В ресторанта бяхме голяма компания и ни надуха сметката двойно.След този случай вече не вярвам на това, което пише по сайтовете на хотелите и на снимките най-вече.

# 11
  • Габрово
  • Мнения: 399
Определно на Узана засега само Импулс е приемливо място. Но доколкото знам има обновени стаи и все още неремонтирани (малко в стил соц. Simple Smile), така че когато запазваш попитай каква е разликата в цените на двата вида... и естествено се насочи към обновена стая, ако не са баснословни разликите в цените... Наистина е спокойно място, но аз си мисля, че е по-скоро за почивка през зимата. През лятото ми се струва, че ще умрете от скука.... но вие си знаете най-добре Simple Smile

# 12
  • Мнения: 497
A някой може ли да каже отзиви от х-л Еделвайс на Узана?
http://www.uzana-edelvais.com/galeria.html

# 13
  • Мнения: 306
Ние зимата бяхме в Еделвайс и си изкарахме супер!Условията са скромни, не е лукс , но е удобно ,приятно и чисто !

Общи условия

Активация на акаунт