До кога се оригва бебо след хранене

  • 1 498
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 335
Здравейте HugИскам да ви попитам до кога трябва бебо да се слага да се оригне след хранене newsm78 EmbarassedИзвинявам се за невежеството,ама като незнам и питам.Благодаря предварително Hug

# 1
  • Мнения: 4 578
аз го оригвах дълго , докато започна да се изправя и след хранене да седи прав не да ляга и така той започна сам

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
И аз оригвах докато бебка не седна.Тогава като я оставях седнала и сама свършваше тази работа.

# 3
  • Мнения: 3 478
Аз имам спомен с малката май до към 4-5 месеца. Дребния сега вече рядко го оригвам, значи пак толкова.

# 4
  • Мнения: 941
всяко бебе е различно, някои бебета по рано почват сами да се оригват или да нямат необходимост след кърмене да се оригнат веднага, а си заспиват и после като го вдигнеш се оригне, други докато седнат, или почнат да се въртят, но към 2-3м почнах ако е заспала да си я слагам да спи и ако нещо и е некомфортно я вдигах да се оригне

# 5
  • София
  • Мнения: 521
Ох, при нас беше голям проблем. Не искаше и това е....с триста зора понякога се оригваше, но аз престанах някъде към 3-я месец.

# 6
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Поне докато седне....което значи 5-6м

# 7
  • София
  • Мнения: 17 591
Докато има колики, ако не го направиш.

# 8
  • Мнения: 1 217
Аз до сега задължително по средата на храненето спираме с яденето и го чакам да се оригне,защото иначе ми повръща.

# 9
  • Мнения: 266
Ох, при нас беше голям проблем. Не искаше и това е....с триста зора понякога се оригваше, но аз престанах някъде към 3-я месец.

.

# 10
  • Мнения: 2 131
Някъде до към третия  месец май го държах да се оригне. Но той не е повръщал, тоест случвало се е от време на време.

# 11
  • Мнения: 728
Докато не почне само да се оригва. Или когато почне да сяда. На една моя колежка детето, което е на около 4 години, ако не се оригне след като се е наял повръща.

# 12
  • Мнения: 22 759
всяко бебе е различно, някои бебета по рано почват сами да се оригват или да нямат необходимост след кърмене да се оригнат веднага, а си заспиват и после като го вдигнеш се оригне, други докато седнат, или почнат да се въртят, но към 2-3м почнах ако е заспала да си я слагам да спи и ако нещо и е некомфортно я вдигах да се оригне
Peace Спрях да го оригвам ,когато видях,че се чувстяа добре без тази процедура.Той заспиваше след кърмене и не го будех за оригване.

# 13
  • Мнения: 92
 Rolling Eyes Аз все още си го повдигам след хранене да се оригне. Ами улеква си му на детето.

# 14
  • Мнения: 9 973
на 8м. още го прави Peace

Общи условия

Активация на акаунт