Тризнаци

  • 50 864
  • 82
  •   1
Отговори
Майка съм на тризнаци. Търся връзка с подобни родители. Не ни е е лесно, а и малко са хората, които ни разбират наистина какво и как преживяваме, затова нека се съберем тук. Поздрави!  bouquet  bouquet  bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 3 414
Добре дошла възхищавм ти се  bouquet

# 2
  • София
  • Мнения: 1 951
Колко са големи дечицата?Съпругът ми има приятел с три.Едното е момченце,а другите две са момиченца.Те са на седем.Семейството има и още едно по голямо детенце.
Във  Варна се запознах с майка също с тризначета.
Аз имам близнаци.Моите са на девет.

# 3
  • Мнения: 431
Здравей! Разкажи ни малко повече за твоите тризнаци, колко са големи, как се казват?
Ти си силна жена, свалям ти шапка!  bouquet

# 4
  • Мнения: 623
 triplets,честито!  bouquet
Да са ти живи и здрави  baby_neutral baby_neutral baby_neutral!
Разкажи и за тях и за себе си.Родителите ми имат съседка,която очаква тризнаци през май.........

И ......... КУРАЖ! Hug

# 5
  • София
  • Мнения: 1 711
Добре дошла  Hug Имаш нашата подкрепа, с каквото можем ще помагаме Simple Smile
Разкажи пожече за вас, как се казват малките, колко сте големи?

# 6
  • Мнения: 212
triplets  ти си герой...   bouquet да сте живи и здрави всичките Simple Smile възхищавам ти се
 
 

# 7
  • Мнения: 389
Имам позната,която чака тризнаци.Ще ѝ кажа де се регистрира във форума

# 8
  • Мнения: 22
Майка съм на тризнаци. Търся връзка с подобни родители. Не ни е е лесно, а и малко са хората, които ни разбират наистина какво и как преживяваме, затова нека се съберем тук. Поздрави!  bouquet  bouquet  bouquet
Здравей!
Изключително много се радвам, че задочно мога да се запозная с мама на тризнаци. Аз самата съм бременна с тризнаци. При нас това щастие дойде след 4-ри опита ИКСИ. Сега съм в 10 г.с.
И наред с огромната ни радост сме и малко притеснени за това, което предстои. Бих ти била много благодарна, ако разкажеш как протече бременността ти, имаше ли някакви проблеми, къде и кога се родиха бебетата.
Ще се радвам, ако и други мами споделят впечатления по темата.
Желая ти много щастие с трите съкровища! Hug

# 9
  • Мнения: 770
triplets браво! Предполагам не ти е лесно... Успех и сподели повечко, ако имаш време  Joy
mam08 лека бременност и здрави бебенца!

# 10
  • София
  • Мнения: 1 711
mam08 честита тройна радост! Пожелавам ти лека и безпроблемна бременност!   bouquet

# 11
  • Мнения: 983
Triplets, наистина ако имаш време разкажи повече. Винаги съм се чудила дали ако бяха 3, сама щях да се оправя. Ти имаш ли помощ? Да са ти живи и здрави.

mam08, лека бременност и да ни държиш в течение.

# 12
Здравейте!Аз съм майка на тризнаци Simple SmileМойте деца са в 8-ми клас.

# 13
  • Мнения: 541
mam08 лека бременност и здрави бебенца!

Здравейте!Аз съм майка на тризнаци Simple SmileМойте деца са в 8-ми клас.

Момичета моля ви  разкажете повечко за вас, ако имате време.
Ние с близнаците сме атракция , а с тризнаци проста само си представям какво ще е.

Аз имам близнаци и едно малко по голямо момче, почти като тризнаци са трудничко ми е , но това ми е най трудната радост  Grinning

# 14
  • Мнения: 3 634
Има ли бг-организация, която се занимава с проблемите на тризнаци, четиризнаци? Търся от известно време, но не откривам.
Моля, авторката да се свърже с мен на лични, имам нещо предвид.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт