заспали татковци

  • 2 812
  • 45
  •   1
Отговори
  • Мнения: 257
  :мамчета  направо съм бясна .Пиша тази тема  за да се успокоя и споделя с някой.
Ноща  синчето ме прави номерца и не иска да спи почти цялата нощ,дали сме спали 3-4 часа изобщо ooooh!В 7 без 10 сутринта таткото се събуди и пито що е кисел и кога ще яде-казах след малко и започнах да му приготвям млякото.Тъпчото(мъжо)докато ние ядохме заспа отново.Събудих го отново в 8 без 15 и му дадох детето ,та аз да дремна 1 час
Та това диване ме пита сега детето що не искало баш да яде в 8 #Crazyи със зор го нахранил ooooh!
Горкото ми детенце,таткото ще го  #2gunfire
За нищо не може да се разчита на тоя заспал мъж #2gunfire

# 1
  • Мнения: 1 671
Не си го слагай на сърце! Нищо няма да му стане на детенцето, че е похапнало повечко. Моят мъж никога не чува нощно време децата. Но пък ми помага много за къпането (само той ги къпе) и вечер си играе с тях. Говорили сме си за това, неговата логика е, че ходи на работа, всяка сутрин става в 7 и има нужда от сън и да си почине. Наистина затова е прав и съм го приела.
Дано сега поне през деня си наваксате със съня с детенцето, гушкай си го и заспивайте! Hug То и времето е само за сън.

# 2
  • Мнения: 756
не се впрягай толкова -не може да се иска да помага за всичко, ако се занимава с бебо през деня това е достатъчно

# 3
  • Мнения: 257
ох знам че сте прави ама той вече цяла седмица е отпуска и през деня никакъв го няма все се шматка насам натам
Благодаря за включването ви и се извинявам за темата,но бях много ядосана. Blush

# 4
  • Мнения: 4 111
Не се ядосвай, трябвало е при "предаване на смяната" да му кажеш, че детето е яло. В просъница е нормално да не помни, още повече щом сте недоспали. Следващият път ще се разберете предварително. Simple Smile

# 5
  • Мнения: 9 973
 hahaha ти нашия татко ли описваш?

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Спокойно-скучват се такива неща  Wink

# 7
  • Мнения: 541
 Grinning не си единствената. Все пак ти помага. Малко се е престарал ама.....нищо лошо не е направил на детето Simple Smile
Можеш като за начало, щом е в отпуска таткото, ти да излежеш някъде да свършиш различни работи навън, а той да остане с детето и да го гледа.
 Ние сме така с нашия татко. Започнах с ходене до магазина, после други мероприятия и в последствие оставаха по няколко часа да се гледат сами.

# 8
  • София
  • Мнения: 17 591
Еее, голяма работа, че е яло два пъти един ден... Човекът се е опитвал да се погрижи за детенце...

# 9
  • София
  • Мнения: 461
На мен ми се е случвало да ставам нощно време по10-15 пъти,а той да си спи сладко-сладко.На сутринта ме пита"Ама вие ставахте ли тази нощ?" Shocked
По едно време му се сърдех,но вече не....Той се прибира скапан от работа,а работи и в съботите.
Не се впрягай толкова Wink.Просто му обясни,че имаш нужда от малко почивка и време за самата теб Peace

# 10
  • Мнения: 144
hahaha ти нашия татко ли описваш?
  Hug   bouquet

# 11
  • Мнения: 1 477
При нас е точно обратното.В малкото случаи, когато малкия се е събуждал през ноща, баща му става.На сутринта и спомен нямам. Blush

# 12
  • София
  • Мнения: 1 524
 Joy Joy Joy Joy
Извинявай на теб не ти е до смях. Какво ли не се случва на бебоците покрай нашите заспали мъже.

Бебка беше на четри месеца, когато яде мляко от предната вечер и то шишето го бях сложила в мивката, а не до нея, но мъжо видял готово мляко и хайдееееее... И ме буди да ме пита защо съм приготвила само 60мл, да съм ставала да цедя още  ooooh! А изцедено и готово мляко в хладилника. Бая се притесних да не хване я млечица, я дя се продриска - нищо и нямаше.

# 13
  • Мнения: 336
Ох милата познато ми е.  Но нашия тати участва само и единствено в къпането и то от време на време. Участието му се изразява в поливане с водичка, а  и носене на вода. Най-много понякога да гушне бебо. И до там. Онзи ден му го оставих да отида до тоалетна, а той като се върнах му се караше да млъкне и т.н. като използваше доста неприятни епитети  Confused. А бебо  е едва на 2 месеца.

# 14
  • Мнения: 161
 Laughing
Знам че си ядосана, дано ти е поолекнало малко
ама виж и добрата страна на нещата
ми ако беше гладно и е забравил да го нахрани
това е по лош вариант
Човека поне е бил загрижен
Ще го видим и нашия тати като му дойде времето какво картинка ще е  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт