Vuzno6tenieto mi kym Visus

  • 709
  • 2
  •   1
Отговори
Zdravejte!

Iskam da izkaja vuzmushtenieto si ot bezobraznoto obslujvane v ochnata klinika Vizus. V ponedelnik bqh tam na pregled s dushterq si. Pregleda ni doc. Aleksieva. Obache. otidoh 15 min. predi zapisaniqt mi 4as. naloji se da chakam celi 45 min dokato me priemat, za6toto trqbvashe da si vkarat purvo tehnite hora na pregled. Nakraq ni prieha, pretupaha ni pregleda na byrzo. Strashno nedovolna sym. Za cenata, koqto platih, naj-malkoto trqbvashe da ni oburnat pove4e vnimanie i da ne ni karat da chakame.
Az ne bih preporuchala na nikoj da hodi tam. Sledvashtiq pyt i samata az shte otida drugade.

# 1
Моят син е на 3 години. Когато беше на 2 и 3 месеца имаше съмнение за ривогледство. Личният лекар ни насочи към доц. Алексиева и частната и клиника Visus. Ходихме там няколко пъти. За да ни погледне само ни взе 50 лв. Определи ни дата за операция. Обаче аз бях твърдо против тази операция, заради това се консултирах с още един специалист - д-р Топалов. Той ни взе само 20 лв. Обърна ни много внимание, обясни ни всичко. Разбира се, оказа се, че синът ми изобщо няма нужда от топерация.
Сега всичко е наред.
Аз бих препоръчала на другите да ходят при д-р Топалов. А иначе към mama_maria... Другия път прочети във този форум има доста истини за Visus и доц. Алексиева.

# 2
  • София
  • Мнения: 80
И аз водих там детето в продължение на година и нещо. Накрая разбрах, че всичко се върти не около това да лекуват детето, а да вземат пари. Вече ходим при д-р Галя Димитрова.

Общи условия

Активация на акаунт