МНОГО ОПИТИ ДА ЗАБРЕМЕНЕЯ-РЕЗУЛТАТ НИКАКЪВ

  • 1 926
  • 19
  •   1
Отговори
Моля ви за съвет. Съпругът ми си направи спермограма  при него всичко е наред. Аз също посетих гинеколог. Направих си основни изследвания и гинекологът ми каза че няма място за притеснение. От 3г правиме опит

Последна редакция: сб, 19 апр 2008, 19:25 от Jujka22

# 1
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Дай повече информация.От кога опитвате?Следиш ли овулацията?Какви изследвания сте правили?
Така без инфо няма как да гадаеме просто....

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
3г. е много време. Къде е правена спермограмата? Какви изследвания си правила - хормони, следене на овулация, тест за проходимост на тръбите???

# 3
  • Мнения: 7 718
Много е важно какви изследвания си правила.

# 4
  • Мнения: 2 309
С едно повърхностно обяснение,едва ли бихме помогнали...

# 5
  • Мнения: 1 335
3 години са много дълъг период. Най-добре е да се обърнеш към лекар в клиника по стерилитет и след консултация да направиш обстойни изследвания (в т. ч. разширена спермограма пак в клиника ако последната е от повече от 6 м.)

# 6
  • Мнения: 1 085
3 години са много дълъг период. Най-добре е да се обърнеш към лекар в клиника по стерилитет и след консултация да направиш обстойни изследвания (в т. ч. разширена спермограма пак в клиника ако последната е от повече от 6 м.)

 Peace Подкрепям.И ти пожелавам най скоро да станеш мама.

# 7
  • Мнения: 140
Щом всички изследвания са наред, не се притеснявай, може би не му е дошло времето. Понякога от голямото желание за бебе, хората се притесняват и не се получава. Успокой се и ще видиш, че ще се получи точно когато най-малко го очакваш. baby_neutral

Успех! Hug

# 8
  • София
  • Мнения: 1 423
Какви изследвания са правени.
Но моля все пак "не му е дошло времето" се казва за година най-много, но три години са време за сериозно посещение при сериозен лекар. Не трябва хората да чакат да му дойде времето, да се успокоят, да намине щъркела,когато  най-млако очакват. Лекар им е нужен!

# 9
Благодаря ви за подкрепата! Нямах много време да напиша повече информация за което съжалявам, но сега ще я напиша. Правила съм си цветна снимка за проходимост на каналите, хормонални изследвания и редовно следя овулацията. Докторите ми казаха просто да се успокоя, да не мисля за това и бебето ще дойде. Днес си записах час в друга клиника за нови изследвания да видя там какво ще ми кажат. Забравих да напиша че преди тези изследвания ходих на ехограф за кисти и тем подобни и там всичко беше наред.

# 10
  • Мнения: 1 085
Наистина понякога като се притесняваш и това влияе на всичко.Успокой се щом всичко е наред.Така една приятелка чак след 4 години забременя защото си беше втълпила че и има нещо.

# 11
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
Благодаря ви за подкрепата! Нямах много време да напиша повече информация за което съжалявам, но сега ще я напиша. Правила съм си цветна снимка за проходимост на каналите, хормонални изследвания и редовно следя овулацията. Докторите ми казаха просто да се успокоя, да не мисля за това и бебето ще дойде. Днес си записах час в друга клиника за нови изследвания да видя там какво ще ми кажат. Забравих да напиша че преди тези изследвания ходих на ехограф за кисти и тем подобни и там всичко беше наред.
Такива изследвания плюс спермограмата се правят единствено и само в клиники по стерилитет. Вие къде правихте вашите.
Любимата ми приказка е - успокой се и ще стане Laughing

# 12
Bunny87 ти ми вдъхна надежда. От отчаяние съм станала прекалено черногледа,че не мога да спра да мисля не мога, но ще се постарая вече да мисля позитивно. Относно за изследванията: послeдни при "Проф. Темелков" гр. Варна. Благодаря ви отново определено се чувствам по добре когато има с кого да споделя.

# 13
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
Направете ги в клиника по стерилитет.

# 14
  • Мнения: 2 270
Благодаря ви за подкрепата! Нямах много време да напиша повече информация за което съжалявам, но сега ще я напиша. Правила съм си цветна снимка за проходимост на каналите, хормонални изследвания и редовно следя овулацията. Докторите ми казаха просто да се успокоя, да не мисля за това и бебето ще дойде. Днес си записах час в друга клиника за нови изследвания да видя там какво ще ми кажат. Забравих да напиша че преди тези изследвания ходих на ехограф за кисти и тем подобни и там всичко беше наред.
Такива изследвания плюс спермограмата се правят единствено и само в клиники по стерилитет. Вие къде правихте вашите.
Любимата ми приказка е - успокой се и ще стане Laughing
Peace

Общи условия

Активация на акаунт