Ако видите съпруга на най-добрата си приятелка...

  • 6 592
  • 148
  •   1
Отговори
  • Мнения: 212
Ако случайно, без да искате, видите мъжът на най-добрата си приятелка с друга жена, в по-особена атмосфера и интимна близост ще й кажете ли?
Ако "да" - защо и ако "не" - пак защо?

# 1
  • Мнения: 1 731
Тактично ще и намекна .А със него явно ще поговоря.За да го видя накъде е.И какво и на нея може да и се случи.Нали съм видна психоложка без диплома,ще си вляза у роля. newsm78Дано не ми се случва де,че не е много приятно.

# 2
  • Мнения: 25 571
Веднага ще те наплюя!  Mr. Green

ПП Моите родители в такива случаи си правеха пас. Ако имаше нещо да се разбере, се разбираше и без тяхната намеса. Ако не - няма смисъл да се разваля едно семейство за глупости.
Навремето не ги разбирах, но с течение на годините се убедих колко са били прави.

# 3
  • Мнения: 5 577
Няма да кажа. Защото така ги усещам нещата. Виждала съм иначе,  интересни гледки и за по-близки, и по-далечни приятелки ...

# 4
  • Мнения: 5 622
Виждала съм. Казвала съм. Защо? Защото тя не го заслужаваше. Заряза го.

След това си намери по-качествен мъж  Peace

П.С. тя и без друго си го подозираше. Пък и той не намираше май много за нужно да се крие...  Stop

# 5
  • Мнения: 212

Гаднярка. Simple Smile Изобщо не съм се съмнявал даже че ще го направиш.

# 6
  • Мнения: 152
Виждала съм. Казвала съм. Защо? Защото тя не го заслужаваше. Заряза го.

След това си намери по-качествен мъж  Peace

П.С. тя и без друго си го подозираше. Пък и той не намираше май много за нужно да се крие...  Stop
егоистка...

# 7
  • Мнения: 5 577
Имаме приятелско семейство, смея да кажа близко - мъжа си е ясно кръшкач. Уж се поправил и сега се е кротнал.
Една вечер жената се подхлъзнала в банята и си счупила ръката, звъни му - не вдига. От страх, се обадила на моя мъж и друг техен приятел, да идат да и помогнат. Нейният не се обажда ... най-накрая благоволил да вдигне телефона, и казал, че е с мъжа ми.  Laughing А той при нея.

... после тя му роди 2 деца, и са си все още заедно.

Разказах го по повод на БУБА поста - има жени, които са си такива, прощават, и по-добре да не знаят. Затова аз предпочитам да си мълча.

# 8
  • Мнения: 5 622
Виждала съм. Казвала съм. Защо? Защото тя не го заслужаваше. Заряза го.

След това си намери по-качествен мъж  Peace

П.С. тя и без друго си го подозираше. Пък и той не намираше май много за нужно да се крие...  Stop
егоистка...

Ами не всички жени обичат да си споделят мъжете с други жени. Това е положението  Wink

# 9
  • Мнения: 5 622


Разказах го по повод на БУБА поста - има жени, които са си такива, прощават, и по-добре да не знаят. Затова аз предпочитам да си мълча.

Абсолютно има такива, да  Confused После се чудят от къде им е дошло, обаче...

# 10
  • Мнения: 5 370
И аз имам един въпрос-коя година ще си попълниш най-сетне лексикона? Mr. Green

# 11
  • Мнения: 919
Няма да и кажа.Няма да имам смелост да и кажа подобно нещо.

# 12
  • Мнения: 1 488
Бих казала само ако моята най-добра приятелка ме е помолила да и кажа ако разбера
Иначе не казвам, не е моя работа, а има и жени които не биха искали да им се докладва

# 13
  • Мнения: 177
Бих й казала. Аз съм за това, да се казват тези неща. Много ми е неприятно да се подиграват по такъв начин с някого.
Винаги има ако, ама и прочие. Евнтуално като отстъпка бих говорила първо със супруга и бих го помолила да си признае сам.Ако откаже, то аз ще й кажа.

# 14
  • Мнения: 27 524
Категорично не. Това не е моя работа, независимо приятелка или не.

Общи условия

Активация на акаунт