ПОМОГНЕТЕ-КЛИПСИ ЗА КОСА

  • 1 557
  • 5
  •   1
Отговори
  • Mонтана
  • Мнения: 413
здравеите мацки,малко помощ ми е нужна и ще се радвам някои да ми помогне,нуждая се от щипки(клипси)за коса,взех си още една коси4ка но тя е без клипси,та моля някои да ми прати ,аз съм от монтана ,тук питах в няколко фризъорски салона,но цената не ме устроива а ми трябват доста,на едно място по 5лв,на друго 3лв,не ми се дават толкова много пари а пак ми трябват 20броя.разбрах 4е в софия има до 1лв,моля някои които знае подобно нещо да ми пише,плащам си вси4ко и пратката и куриера.Благодаря предварително.

# 1
  • Мнения: 1 885
Най-евтиното, което съм виждала беше 2лв. на изложението Арена на красотата си взех от щанда на Джия.
Къде са тия по 1лв ? сигурно са от малките дето не държат

# 2
  • Mонтана
  • Мнения: 413
и 2 лв става може ли да ми намериш моля те.

# 3
  • Мнения: 1 885
и 2 лв става може ли да ми намериш моля те.

Знам къде им е салона -  на Раковски, но в интерес на истината нямам път. Работя много, не съм почивала и събота и неделя.
Правила съм такава услуга на едно момиче от друг форум. Точно щипки искаше, но тогава имах повече време.
Нямаш ли някой познат от София когото да помолиш. Тъкмо и на теб ще ти е по-спокойно

# 4
  • Mонтана
  • Мнения: 413
не се притесняваи,неискам да те ангажирам.

# 5
  • Мнения: 183
защо не ги помолиш директно тях,ето ти сайт-а им http://www.geocities.com/gia_salon/partners.html

Общи условия

Активация на акаунт