Какво мислите за хората с много бракове?

  • 3 631
  • 80
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 417
Провокирана от темата за старите моми и самотните ергени, какво мислите за мъжете и жените с по няколко брака?  Thinking

# 1
  • Мнения: 3 423
Как ли пък им се занимава толкова.
То са подготовки, то са документи...

# 2
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Завиждам им на куража и търпението.
Още мисля, че трябва да помислят малко преди да решат за брак, на семейни начала също е вариант.

# 3
  • Мнения: 516
Мисля си : Дано да си е струвало!

# 4
  • Мнения: 2 386
Че нямат късмет. Сигурна съм.

# 5
  • Мнения: 152
"бития и е.бания насита нямат" , та и тяхната работа същата! Не мога да разбера, защо след като си разочарован от един брак - се впускаш в друг.., а още по необяснима е глупостта при трети...и съвсем необясними космични причини ги карат към всеки следващ! Луда работа.

# 6
  • Мнения: 2 386
Защото си самотен/а?
Защото се боиш да остарееш сам?
Защото търсиш майка/баща на детето си?
Защото искаш да си като другите (щастлив, семеен..)?


Разсъждавам на глас, а и поназнайвам разни истории.

# 7
  • Мнения: 4 965
Просто си усложняват живота. Ако за едното таковане трябва всеки път човек да се жени...
Но пък е тъпо повече от веднъж. Ако ми стигне до главата, не дай Боже, ще се разведа по живо по здраво и просто ще си заживея с другия човек. Не виждам смисъл по 100 пъти да подписваш, пък рокли, костюми, запознанства с 2-те роди, дрън-дрън...

# 8
  • Мнения: 6 417
"бития и е.бания насита нямат" , та и тяхната работа същата! Не мога да разбера, защо след като си разочарован от един брак - се впускаш в друг.., а още по необяснима е глупостта при трети...и съвсем необясними космични причини ги карат към всеки следващ! Луда работа.
Луда ли ме нарече? Добрееееее smile3516

# 9
  • Мнения: 152
Луда ли ме нарече? Добрееееее smile3516
луда работа казах... и даже обясних, че аз не го разбирам. Това, че си го направила...сигурно си има причина, но не очаквай да те разбера...аз и един брак нямам...все още! Wink
 Иначе съм с една жена от 11 години насам  Crazy

# 10
  • Мнения: 6 417
Мдаа, като си помисля, че има жени, на които никой не се е сетил дори веднъж в живота да им предложи брак и мъже, за които нито една жена не е пожелала да се омъжи...донякъде се успокоявам.  Crazy

Последна редакция: сб, 19 апр 2008, 23:20 от Шушон

# 11
  • Мнения: 4 965
Мдаа, като си помисля, че има жени, на които никой не се е сетил дори веднъж в живота да им предложи брак и мъже, за които нито една жена не е пожелала да се омъжи...донякъде се успокоявам.  Crazy

Е, уж аз съм саркастична...
Ама я си представи, че има хора, на които са им предложили, приели са, щастливи са и в един момент нещата ги завъртат, че хем пак им предлагат /не задължително брак.../, хем продължават с първата връзка/брак или каквото е там.
Та звучи гадничко и злобничко... Peace

# 12
  • Мнения: 6 417
Неее, говоря за тези, които никой никога не е пожелал за половинка, дори и без брак.  Rolling Eyes

# 13
  • Мнения: 6 417
Не, тя ме води с един брак и цели 3 деца.  Flutter

# 14
  • Мнения: 2 407
Няма лошо,всеки заслужава нов шанс.Имам  за пример моя колежка, с втория си мъж е много щастлива ,имат и бебе.Иначе и двамата имат деца от предишния си брак.

Общи условия

Активация на акаунт