Бременност и дискова херния

  • 672
  • 3
  •   1
Отговори
Ако има мами,които са с дискова херния,много моля да споделят как са изкарали бременността си и дали това заболяване се влошава много по време на бременност!

# 1
  • Мнения: 7 718
Възможно е да се влоши, затова се лежи основно. Успех.

# 2
  • Мнения: 86
Аз имам дископатия и от сега ме боли, чак понякога ми се плаче. Но си полежавам повечко.

# 3
  • Мнения: 547
Аз имам изкривен прешлен и увредени коренчета на нервите,за които съм чула три диагнози-листеза,протрузия и дискова херния.Тъй като мен кръста си ме боли нон стоп вече 5 години и половина и по принцип има моменти на криза и моменти на доста притъпена болка ми е трудно да кажа че точно бременността е била причина за особено болезнените периоди.Гледах да си почивам,но не съм била основно на легло.На няколко пъти болката се плъзваше от кръста по крака до долу и беше изключително болезнено всяко движение а ходенето ми беше силно куцащо.Всяка от тези кризи продължаваше около 2 седмици след което имаше отпускане.Разбира се не съм пила лекарства.Просто стисках зъби и се молех Бебо да е добре.Желая ти да изкараш възможно най-леко и да се насладиш на всеки миг от бременността въпреки болките и неразположенията.

Общи условия

Активация на акаунт