ДНК

  • 950
  • 4
  •   1
Отговори
  • София-Варна
  • Мнения: 119
Здравеите момичета,не зная дали въпросът ми е подходящ за тази тема,но знае ли някои къде във Варна може да се направи ДНК-анализ за доказване на бащинство?!
Благодаря ви предварително!

# 1
  • Мнения: 541
Виж тази страница на лаборатория Надежда
 http://www.nadejda-bg.net/bg/lab-testing.php

Най малкото можеш да звъннеш и да питаш
Дано съм ти помогнала. Simple Smile

Но доколкото знам тези изследвания се правят в София.

# 2
  • София-Варна
  • Мнения: 119
Denni,благодаря ти за информацията!Имам обаче още едно питане,някои знае ли дали има граница за годините на детето?Четох из различните форуми и пише,че такъв тест се прави до 1 годишна възраст!А аз записах час,но никои не ме пита за годините на детенце,а то вече е на 3г...
Благодаря!

# 3
  • Мнения: 1 409
ДНК-то на човек не се променя,така че дали е на 1г.или на 3г.не би трябвало да има значение

# 4
  • Мнения: 3 146
Denni,благодаря ти за информацията!Имам обаче още едно питане,някои знае ли дали има граница за годините на детето?Четох из различните форуми и пише,че такъв тест се прави до 1 годишна възраст!А аз записах час,но никои не ме пита за годините на детенце,а то вече е на 3г...
Благодаря!

Доколкото съм виждала, ДНК анализ се прави в големите лаборатории - Биомед и Цилаб са точни, доколкото лекари са ми казвали. Не го прави в малка, мен ако питаш.
Колкото до възрастта, това са пълни глупости - и на теб сега може да ти се направи същия тест, а по генетичен материал се изследват и мумиите отпреди 4000 години.

Общи условия

Активация на акаунт