Как се работи с Apple MAcbook Air?

  • 3 446
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 215
Здравейте, аз не съм много сигурна че темата ми е точно за тук, но незнам къде другаде да попитам?
От близо седмица имам Apple MAcbook Air а досега съм работила само с уиндоус и още гледам като стресирано пиле, да не говорим колко малко разбирам. Ако някой от вас е работил с Apple, или работи бихме ли ми дали малко разяснения как се работи с тази операционна система.

# 1
# 2
  • Мнения: 139
а защо изообщо премина на MAC ? да не те вбеси windows нещо или работата ти го задължава ?

# 3
  • Мнения: 7 091
Местя темата, защото мисля, че в Клюкарника може да я видят повече хора! Peace

# 4
  • Плевен
  • Мнения: 3
здравей,
съпругът ми си купи mac book pro - никога досега не съм се чувствала така спокойна, че няма да "забие", няма да ме "хакнат" и т.н. А за въможностите като софтуер, които предлага мога само да се радвам, че притежаваме този комп. За всичко е помислено-да е лесно за употреба, да е логично и простичко.
Поздрави,
Зина

# 5
  • Мнения: 1 215
Аз знам че апъл е по- добрата операционна система, но като човек който за пръв път я използва все още гледам като шашната. Много неща не са ми ясни, може би са дребни и незначителни, но все пак ме хвърлят в шах. Например, прозорецът на интернет се отваря с определени параметри и аз незнам как да го разширя до пълен екран, не мога да намеря кой бутон е делийт, ей такива дребни неща, но много изнервящи.

# 6
  • Мнения: 1 215

Сега го разгледах, мерси много Grinning

# 7
  • София
  • Мнения: 2 896
Ако те притесняват такива неща като как да се разшириш екрана да фул, как да сменяш клавиатурата от бг на английски, другите клавишни комбинации и подобни - с това се свиква много бързо - на лесното и хубавото лесно се свиква  Laughing

Ако тъжиш по windows можеш да си го качиш или да си направиш virtual pc - аз си го сложих в началото, но вече не го ползвам. Иначе си имам Word, Excel, Power Point Entourage /2008/ за Mac. 

Manual

Общи условия

Активация на акаунт