каква е ваксината?

  • 2 758
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 145
интересувам се каква е ваксината по здравната каса за морбили, паротит и рубеола - тримовакс или приорикс? и до всички мами на които дечицата са им ваксинирани вече какви са ви били на вас страничните реакции от нея, знам че иа инкубационене период от 10 - 14 дни и после .... какво

# 1
  • Мнения: 4 496
Тримовакс е при нас. Преди 20-тина дни я сложиха на малката, нямаше никакви странични реакции, дори ни най-малко неразположение. Flutter

# 2
  • Мнения: 953
Приорикс беше нашата миналият месец, тя е ваксината по ЗК, преди е била Тримовакс.
Нямаше никакви странични реакции.

# 3
  • Мнения: 1 671
Приорикс. Не е имало никава реакция, понесе я много леко. Боцкат я в ръчичката.

# 4
  • Мнения: 145
мис арк не рзбрах къде при вас в някой български град или някъде в чужбина?

# 5
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Не й знам името, педиатърката каза за странични ефекти- обрив и температура от 7 до 14-тия ден след ваксинирането. На 8-мия ден вдигнахме вечерта 37,5 , дадох панадол.

# 6
  • Мнения: 1 984
ми при нас минаха 5 дни - нищо.

# 7
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Аз незнам тук каква е точно-сложихме я миналата седмица и досега всичко е о.к
 Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 43 900
не знам чесно казано как се е казвала....
но 1 седмица след нея дигна Т, разтройство и се обрина....за първи път тогава ми дигна над 40 градуса..... колко беше грип, колко от ваксината, колко комлексно никой не каза...но тези обриви нямаше как да са от коремен вирус.....

# 9
  • Мнения: 4 496
мис арк не рзбрах къде при вас в някой български град или някъде в чужбина?

Варна, България. Извинявам се.Crazy

# 10
  • Мнения: 478
На седмия ден от ваксината вдигна 37,5 и започна хрема. След 3-тия ден температурата падна, а хремата стоя 10дни. Незнам обаче името на ваксината.

# 11
  • София
  • Мнения: 928
И аз не знам името на ваксината, но на 9-тия ден вдигна температура, която поддържа 3-4 дни.

# 12
  • Мнения: 530
И аз незнам името на ваксината, сложиха ни я по ЗК. На 6- тия ден вдигна температура 37.8. Поддържаше я 4 дена като стигна 39.1. Общо взето се движеше в рамките до 38.3. Получи и разстройство.

# 13
  • София
  • Мнения: 6 011
И аз съм от незнаещите името на ваксината, но нямаше абсолютно никакви странични реакции при моят син.

# 14
  • варненка от София
  • Мнения: 4 880
Изобщо не знам как се е казвала ваксината, но нямаше никакви странични реакции, много леко мина.

Общи условия

Активация на акаунт