Български пасти за зъби

  • 8 523
  • 34
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 10 782
Ползватели български пасти за зъби? Какви марки, доволни ли сте?  Wink

Провокирана съм от темата за най-добрите пасти за зъби, където се хвалят предимно чужди ПЗ.

# 1
  • Мнения: X
Не ползвам. Но би ми било интересно да разбера,от кои са доволни останалите Wink

# 2
  • Мнения: 750
Билка. Хомеопатични се водят, не се пенят излишно, измиват.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 10 782
Но би ми било интересно да разбера,от кои са доволни останалите Wink

Ползвам "Астера", но не всички видове ми харесват. Най-ми харесват Мултиефект, Уайт енд Полиш (плодовата), Парадонтактив.

# 4
  • Мнения: 568
И аз съм доволна от Пародонт актив на Астера. Ползвам и една избелваща, но не помня на Дентал или на Астера беше...

# 5
  • Мнения: 660
 Пародонт актив на Астера. Oхия ден я взех,много е добра наистина,кървяха ми венците,тя стяга и спряха за 4 дена Peace

# 6
  • Мнения: 1 312
Купувам си когато намеря,което е доста рядко напоследък една 4цветна паста,много ми харесва.
Сега и забравих името.
Буквално докато пишех ooooh!
Ще се включа пак като ми просветне Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 5 362
На Астера гел-пастата за зъби съм купувала най-често от българските.

# 8
  • София
  • Мнения: 1 889
   Имаше преди 10-тина години една Bright - страхотна беше.  Peace За съжаление изчезна някъде и не си харесах друга българска...

# 9
  • Мнения: 1 312
   Имаше преди 10-тина години една Bright - страхотна беше.  Peace За съжаление изчезна някъде и не си харесах друга българска...
А,мерси.
Тази е.

# 10
  • Мнения: 3 306
ползвала съм на Астера - Уайт енд Полиш  Peace хареса ми

# 11
  • Мнения: 2 388
Ползвала съм само АСТЕРА. Не е лоша, но при мен момента на внушението е огромен и така и не повторих.

# 12
  • Мнения: 1 243
И аз съм ползвала на Астера, сега в момента сме с Билка, казаха ми, че били много хубави  Party От Дентал също сме доволни.

# 13
  • Мнения: 7 474
Астера и Дентал ползваме само.

# 14
  • Мнения: 793
Билка. Хомеопатични се водят, не се пенят излишно, измиват.
И аз съм доволна от тях - имат без флуор  Peace

Общи условия

Активация на акаунт