кога се минава на 4 кратен режим на хранене

  • 955
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9
дъщеря ми е навърши 10м. и се чудя дали мога да мина на четири кратен режим на хранене,защото започна. да се събужда към 8ч. newsm78

# 1
  • Мнения: 1 896
Ако режима на детето е такъв, че през деня има време само за 4 хранения и те са му достатъчни-защо не?
Няма смисъл да го тъпчеш излишно с храна или да се чудиш как да сместиш 5-то хранене в дневния режим.

# 2
  • СВИЩОВ
  • Мнения: 556
Според мен детето само ще ти покаже дали мажеш.
Ако му е достатъчно 4 кратното хранене защо да не можеш.

# 3
  • Мнения: 229
Моят син е на 4-кратно хранене от същата възраст Peace

# 4
  • Мнения: 195
детето си показва. ние минахме около 9-я месец

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 857
Сина ми все още е на 5-кратно хранене, като първото му е към 5-6 сутринта.

# 6
  • Мнения: 336
Ако не прегладнява през деня, когато храниш 4 пъти, значи сте готови Peace
Ние сме на 4 хранения откакто стана на 2 месеца, искоро почна да  яде по 5 пъти... Сега е на 9 месеца. Толкова време бях свикнала с режима и съвсем изключих, че детето расте  Embarassed Като прочетох опаковката на кутията и видях дозата за нашата възраст много ме досрамя и си взех бележка.  Mr. Green

# 7
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Ако режима на детето е такъв, че през деня има време само за 4 хранения и те са му достатъчни-защо не?
Няма смисъл да го тъпчеш излишно с храна или да се чудиш как да сместиш 5-то хранене в дневния режим.
напълно съм съгласна  Peace

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 891
Детето само ще си покаже.Моята дъщеря мина на 4-кратно хранене на 7 месеца.

# 9
  • София
  • Мнения: 302
до колкото знам след 9ти 10ти месец може да се мине на 4 кратен режим, ако желае детето, но ако е гладно повече защо да го мъчиш..

# 10
  • Мнения: 623
Щом се буди по-късно,ще ви е по-удобно с 4 хранения. Peace
Ние също минахме на 4 когато спряха да се будят в 06.30ч
Аз пробвах като замених втората закуска  с пресни плодове - дали  ще се нахранват.....и така - те си показват.
Съответно трябваше да увеличим малко дозите на другите хранения,защото на тази възраст много се движат и изразходват енергия,освен че е премахнато едното хранене.
Сега сутрин редуваме мляко с някои от другите закуски.

# 11
  • Мнения: 681
Детето само ще си покаже,моята дъщеря от скоро яде по 4 пъти,нищо,че е на 5 м и половина,тя сама си показа. Peace

Общи условия

Активация на акаунт