Майчета от Торонто,моля ви за съвет и помощ

  • 532
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 79
Здравейте мили майчета,чета ви от много време,но сега се престраших да пиша и най вече ви моля за съвет.
Аз все още не съм мама а това е най голямото ми желание.При нас бебето за съжаление все още не идва и май дойде времето когато трябва да се обърнем към специалист по този въпрос за нужните изследвания.
Аз ходя при доктро Константин Валчев-предполагам че някои от вас го познават.Молбата ми е тъй като съм ходила при него само 2-3 пъти и то само на най обикновен преглед мога ли да вярвам и разчитам на него като специалист-гинеколог който се занимава не само с общи прегледи,а и с изследвания за стерилитет?Самия доктор Валчев при един от прървите ми прегледи ми беше казал до какъв период от време ако не забременея трябва да отида при него за изследвания.За съжаление времето,дойде,а толкова се молех да ми се размине.Моля тези от вас,които го познават-мога ли да разчитам на него или дали някоя от вас или ваша позната се е сблъсквала с този проблем и съответния доктор и е помогнал и към кой специалист се е обърнала?
Искам да намеря добър специалист-гинеколог,който най вече да се занимава със това.
Ох май доста дълго и объркано стана,но се надявам че ще ме разберете.Блгадоря ви предварително.

# 1
  • Мнения: 676
Съжалявам Мили4ка, 4е не мога да ти помогна с инфо. Не съм 4увала за този доктор, но и аз като теб имах много притеснения докато забременея, 4аках и опитвахме доста дълго време и в един момент се полу4и...за това не губи надежда. Чувала съм 4е при някои жени забременяването зависи от овулацията, но нищо пове4е не мога да ти кажа.

# 2
  • Мнения: 1 220
 Трябва и двамата да си направите изследвания и не губи надежда понякога нещата стават по-бавно. Късмет!

# 3
  • Canada
  • Мнения: 1 773
sunnyflower, аз съм много доволна от д-р Вълчев (следи ми бременността през първите 4 месеца) и мисля, че той може да те изпрати да си направиш необходимите изследвания. Дано да нямаш проблем и съвсем скоро да ни се похвалиш, че ще ставаш мама!

# 4
  • Мнения: 198
здравей и от мен!
аз познавам и сам доволна от д-р Вал4ев като специалист.ако тои не е в састояние да ти помогне поне знай сас сигурност 4е знае при кого да те изпрати.
и не се тревожи-вси4ко сте си дойде на мястото!
желая ти касмет и успех от все сьрце и дано скоро ни зарадва6 вав форума с хубава новина! Wink

# 5
  • Мнения: 79
Благодаря ви мили мами за подкрепата и съветите.
Значи да се доверя на д-р Валчев,че ще ми помогне,ако не ще ме изпрати на правилното място.Попитах защото съм доста притеснена,преминала съм през доста препядствия още когато бях в Б-я лекувана съм и оперирана от ендометриоза но това е друга тема,затова ви помолих за съвет.
Когато съм ходила при д-р Валчев все така на мен може би ми се е струвало,че като че ли е все сърдит и трудно му вадя думите от устата да ми обясни дадени неща и това ме притеснява до някаде,но щом казвате че може да се разчита на него то това за мен е по важно да ми помогне.
Благодаря ви още веднъж.Приятно е да си говоря с вас и винаги ви чета с голям интерес.
Дано всичко скоро си дойде на мястото.

Общи условия

Активация на акаунт