Случва ли ви се да забравите да дадете витамин D ?

  • 4 542
  • 110
  •   1
Отговори
  • Мнения: 336
Любопитно ми е дали редовно давате вит. D на бебчетата. Аз много често забравям Embarassed  - давам най-често през ден. Шишенцето ми е пред очите по цял ден, но малката много му се мръщи и все гледам да хвана спокоен момент.  И така си минава времето, докато заспи вечер.
Знам че някои мами изобщо не дават, но доколко това се отразява на детето?

# 1
  • Мнения: 2 131
Да, забравяла съм. Не мисля, че е проблем  Peace

# 2
  • Мнения: 1 197
И аз доста често забравях.При положение,че витамин Д се доставя от слънцето,а то напоследък доста понапича,мисля,че не е такъв проблем.Много майки въобще не са давали и нищо им няма на децата.Не се тревожи  Peace

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Аз трябва да давам сутрин и вечер и доста често забравям.

# 4
  • София
  • Мнения: 632
Да,доста често ми се случваше да забравям да го дам.

# 5
  • Мнения: 1 195
В началото бях доста стриктна
Но от както започна слънчевото време пропускам да го давам  Thinking

# 6
  • Мнения: 1 900
Случва ми се отскоро,  Blush

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 857
Доста често ми се случва, особено сега, когато има повече слънце.

Цитат
Шишенцето ми е пред очите по цял ден, но малката много му се мръщи и все гледам да хвана спокоен момент.
Относно мръщенето - давам на сина ми вит. Д преди хранене, като го слагам в лъжичка с малко АМ, защото чист доста трудно го приема.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Най редовно ми се случва да забравя. Сигурно от месец не съм давала, даже съвсем бях изключила за него, а сега темата ти ме подсети  Embarassed

# 9
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Забравяла съм, а има дни когата умишлено не съм давала, когато сме били на дълги слънчеви разходки.

# 10
  • Мнения: 229
Случвало ми се е, не е проблем. Пролетта и лятото изобщо не съм давала Simple Smile

# 11
  • Русе
  • Мнения: 2 354
да, забравяла съм. Няма проблем

# 12
  • Мнения: 6 441
и аз забравях доста често.Не е такъв проблем.Но после не давай двойна доза-повече разходки.  Grinning

# 13
  • Мнения: 4 335
Никога не сьм забравяла,всеки ден давам по две капки Simple Smile

# 14
  • Варна
  • Мнения: 1 023
Забравям доста често.

Общи условия

Активация на акаунт