Help! Дали е цистит?

  • 1 471
  • 7
  •   1
Отговори
Здравейте всички! Аз много не съм за този форум, защото съм едва на 17 ,но имам големи проблеми с цистита(поне така си мисля аз), а виждам че тук има доста умни и начетени жени и ще поискам съвет  От месец може би си имам симптомите на цистит ,ту се увеличават,ту намаляват.....но особеното е (което не прочетох като симптом при никоя от вас) че чувствам непрекъснат "натиск" върхи пикучния мехур.Дори веднага след като съм излязла от тоалетна пак се усеща  Ходих на гинеколог и тя ме прегледа на ехограф, но не откри нищо....Правих си изследвания на обикновенна орина и се указа че имам гъбички,но все си мисля чв те нямат общо

Последна редакция: пн, 21 апр 2008, 09:50 от Сънчи - Пънчи

# 1
  • Мнения: 2 309
Незнам за цистита,но имаш голям проблем с правописа Peace
Та,за какво искаш помощ? Thinking

# 2
  • Мнения: 84
Според мен трябва да се обърнеш към уролог. Кой ти постави диагнозата цистит? Преди години имах подобен проблем. Според мен честото уриниране, което ти описваш, придружено с натиск върху пикочния мехур, както и много често уриниране при мен поне мисля че беше свързано със силен стрес. Моят лекар ми изписа последният път някакви хапчета на билкова основа, които ми помогнаха за цистита, но не помня името им. Обърни нужното внимание, защото когато цистита стане хроничен се лекува доста по-трудно.

# 3
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
Бързо си пусни едно изследване на стерилна Урина с антибиограма.
Не чакай повече,защото ако имаш бактерии в урината може да се качат нагоре по пътищата и да стигнат до бъбреците!
Купи си от аптеката едно контейнерче стерилно , и на другия ден пускаш първа сутрешна урина-средна порция,като първо си си направила хубав тоалет!
Айде,действай бързо и да докладваш!

# 4
  • Мнения: 9 052
Ако месеци след лечЕнние на бактерия урината е чиста (на няколко контроли) и въпреки това има силна болка при уриниране и са дали преz периода няколко раzлични антибиотика профилактично и пак не минава може ли да е от стрес или от антибиотиците или невроzа вечЕ?
или е хроничен цистит? какво е хроничЕн цистит? пише в една тема, че се оправяло с пробиотици. ДА не се е получило от антибиотиците?

# 5
  • Мнения: 1 512
За първи път чувам да се откриват гъбички с изследване на обикновена урина newsm78. За да не си мислиш каквото и да е отиди при личният си лекар за направление за ехография на пикочната система.Ако можеше да се поставят диагнози и лечение от четенето по форумите и въобще из нета нямаше да се учи толкова много години за да станеш лекар, да не говорим че и цял живот.

# 6
  • Мнения: 294
За първи път чувам да се откриват гъбички с изследване на обикновена урина newsm78. За да не си мислиш каквото и да е отиди при личният си лекар за направление за ехография на пикочната система.Ако можеше да се поставят диагнози и лечение от четенето по форумите и въобще из нета нямаше да се учи толкова много години за да станеш лекар, да не говорим че и цял живот.

 Laughing  Peace а това с натиска на пикочния меххур го имам и аз като ме хване цистита. Тъй че споко..

# 7
  • Мнения: 9 052
ако ехографията не покаzва проблеми , урината е чиста и има болки какво може да е?

Общи условия

Активация на акаунт