Японски щори и барокови мебели

  • 1 566
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 678
Дано не Ви се стори странно-сега ще обясня. bowuu

Имаме доста голям хол с цяла стена големи прозорци-изложение изток(много светъл).
Като цяло обзавеждането ще е съвременно,но имам идея в едната част на помещението да вмъкна по различни акценти.Ще има пиано,над него огледало в красива рамка,стол(кресло) и масичка с криви крачета.
До тук добре,но... newsm78
По принцип обожавам завеси и воали(винаги съм имала такива в къщи),но сега ми се искаше тази дълга стена от прозорци, да си остане непокрита, заради впечатлението,което внушава и в тази връзка  вместо завеси да сложа японски щори, или японска стена.
Но тук дойде и съмнението ми, дали няма да използвам няколко стила наведнъж и от Ефект да стане Дефект.
Да се придържам ли към класиката със завесите,или щорите няма да се "бият" с този по специален кът от барокови мебели,които ще има на стената срещу прозорците?
Ех,обясних го най-накрая! Joy


За съжаление не мога да покажа снимки,защото още не сме започнали.
Всичко е все още само в главата ми,но до края на юли трябва да се нанесем.
По тоя повод съм потънала в мисли,но знам,че мога да променя идеята си,ако не се връзва нещо. Blush

Помагайте момичета! Praynig Приемам съвети! bouquet

# 1
  • Мнения: 1 174
Според мен, без да съм някакъв капацитет в областта на интериора, смятам, че този тип щори не биха стояли на "мебел" в стаята като пиано.Мисля, че ще е най-добре да се върнеш към завесите - не малък е изборът, а и така, както аз си представям хола ти, ще изглежда класически - зала (хол) за гости с музика "на живо". Wink

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 1 521
А пък според мен може да стане много интересно. Нали знаеш, че ще чуеш поне 101 мнения Simple Smile

Зависи от точния вид текстил и десена, и обема на стаята, но идеята си заслужава, заради стената от светлина и защото ще е нестандартно.

Виждала съм страхотно сполучлива комбинация от рустикален стил, неокласика и минимал в едно помещение  Crazy ама бая просторно...

# 3
  • Мнения: 8 999
Аз харесвам еклектиката. Бих рискувала с такава комбинация.

Общи условия

Активация на акаунт