Крем за "яко" стягане на кожата

  • 15 676
  • 18
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 161
Здравейте момичета, тъй като идва лятото и мисля сериозно да отслабвам моля ви препоръчайте ми крем за хубаво стягане на кожата на гърдите, защото е естествено там да отслабна първо, а понеже и килограмите ми за сваляне са доста не искам да имам накрая 2 разплути разтегнати кожи отпред. Плс помагайте Praynig

# 1
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Само с крем не става,трябва и много упражнения...,за предпочитане е да не се отслабва рязко.....

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
пробвай с крема за бюст на Евелине  Peace

# 3
  • Мнения: 2 388
пробвай с крема за бюст на Евелине  Peace
PeaceИ аз четох добри отзиви за него. Не само стягал, ами и уголемявал. ( второто нещо не го вярвам) Simple Smile

# 4
  • Мнения: 577
аз за такоа чудо като"Крем за "яко" стягане на кожата"не съм чувала.
упражнения му е майката

# 5
  • Мнения: 1 179
А снимка на крема може ли? И къде мога да намеря?

# 6
  • София
  • Мнения: 38 209
препоръчвам това

# 7
  • Мнения: 1 052
Ако си много едра няма начин да не ти останат няколко излишни сантима кожа-това крема няма да може да оправи. Дано да си с малки гърди и пищно дупе, така поне гърдите няма пострадат кой знае колко.

# 8
  • София
  • Мнения: 4 966
Аз съм чувала хубави отзиви за кремчетата на Galenic и Lierac.
Мисля да пробвам спрея,който Дилянка препоръчва.
Бях набелязала и едни на Clarins.

# 9
  • София
  • Мнения: 161
и на мен аптекарката ми препоръча Galenic, но все още му се чудя, а за упражненията - кои точно са за гърдите специално- не искам да тренирам ръцете още са ми дебели и ме е страх да не заприличам на културист?   newsm78

# 10
  • Мнения: 649
Вълшебника от ОЗ още не го е направил този крем.

# 11
  • Мнения: 779
 то с крем нищо не става hahaha-може да правиш упражнения оба4е  animal037,а крем4ето да е просто лосион за тяло...

# 12
  • Мнения: 1 284
гирички във всяка ръка Mr. Green
но всичко зависи от това колко кг ще отслабваш.

пробвай с крема за бюст на Евелине  Peace
PeaceИ аз четох добри отзиви за него. Не само стягал, ами и уголемявал. ( второто нещо не го вярвам) Simple Smile

Е то ако имаше такъв крем, щеше да се разчуе и види най-вече Joy

# 13
  • Мнения: 4 916
и на мен аптекарката ми препоръча Galenic, но все още му се чудя, а за упражненията - кои точно са за гърдите специално- не искам да тренирам ръцете още са ми дебели и ме е страх да не заприличам на културист?   newsm78

Ако не си предразположена към трупане на мускулна маса, няма никаква опасност  Peace Но най-доброто упражнение за гърди е плуването.

# 14
  • София
  • Мнения: 38 209
За тези, които препоръчват упражнения за стягане на гърдите -
чела съм и съм уверена, че в самите гърди НЯМА мускулна тъкан.
Има мускул под гърдата, ама той не ви грее особено.
Така че НЯМА какво да се стегне.
Особено след като КОЖАТА е разтегната от напълняване или кърмене.
Момичето в темата пита именно за кожата на гърдите.

Общи условия

Активация на акаунт