Дупка на миФката

  • 2 172
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 54
Милички може ли един съвет?Ще си купуваме мивка за кухнята и виждам че някои имат направена дупка за смесителя.Ако си купя без дупка не може ли да се направи допълнително?А също и искам да си сложа това.....за миялния препарат(как се казва не знам)

# 1
  • Мнения: 2 024
Когато аз купувах мивка, във всеки магазин ме питаха да правят ли дупка. Значи се прави допълнително.Също в магазините са наясно и с дозатора за течен сапун/веро/.

# 2
  • На село
  • Мнения: 873
От фирмата ще ти пробият колкото дупки искаш и където искаш (ако е технически възможно). За батерия, за дозатор, за бутон за мелница, за автоматичен сифон - всички са със стандартен диаметър.

# 3
  • Мнения: 54
Малко се почудих по този въпрос защото в Практикер има мивки с и без дупка и разликата в цената беше 40лв. А мивките са напълно еднакви-само тези дупки ли струват толкова пари?

# 4
  • На село
  • Мнения: 873
Доколкото знам фирмите не взимат допълнителни пари, за да ти пробият дупката. Преди няколко месеца си взех мивка Франке (директно от офиса им) и пари за пробиване не ми взеха. Не може нещо, което се прави за 5 мин., да струва 40 лв  Shocked - че то цената на дозатора е толкова.

# 5
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Според мен става дума за дупката, в която се поставя батерията,а не за  дупка за дозатор,която се дупчи допълнително.В моята кухня батерията беше монтирана на стената,а не върху мивката и се наложи въпросната "дупка" да се запуши.да ли  стана ясно  newsm78

# 6
  • Мнения: 5 178
Според мен става дума за дупката, в която се поставя батерията,а не за  дупка за дозатор,която се дупчи допълнително.В моята кухня батерията беше монтирана на стената,а не върху мивката и се наложи въпросната "дупка" да се запуши.да ли  стана ясно  newsm78
Тъпо.. с какво е запушихте

А иначе като си поръчваш мивката те питат къде искаш дупки. Не са ни взимали доп. пари

# 7
  • Мнения: 734
KOTE , аз съм виждала тапи за отвори на мивки (за смесители) в Mr.Bricolage. Само, че бяха подходящи за мивки за баня, не съм сигурна за кухненските как стои въпроса. Иначе като правихме кухнята и мивката нямаше пробита дупка, но момчетата, които монтираха кухнята я пробиха.

# 8
  • гр. София
  • Мнения: 1 887


Според мен става дума за дупката, в която се поставя батерията,а не за  дупка за дозатор,която се дупчи допълнително.В моята кухня батерията беше монтирана на стената,а не върху мивката и се наложи въпросната "дупка" да се запуши.да ли  стана ясно  newsm78
Тъпо.. с какво е запушихте

[/quote]

Мивката ни е Roca и си вървеше със запушалка и според модела на батерията я оставяш или запушваш със силикон като в нашия случай.

Общи условия

Активация на акаунт