Стойности на ЧХГ

  • 2 243
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Здравейте момичета, досега съм чела темите просто информативно, но ето че дойде и моя ред да ви попитам нещо. Вече втори месец ме стимулират с клостилбегит, след доказана овулация съм на утрогестан, който няма да го спирам докато не станат ясни стойностите на ЧХГ, защото имам доста нисък прогестерон и не мога да заържам оплодената яйцеклетка. Днес ми е 12 ден след овулация, правих си кръвен тест за бременност и резултатът е 2.88 за ЧХГ, при референтни стойности за небременни /0-1/. Не знам какво да мисля?! В петък пак ще си пусна кръвен тест за да съпоставя стойностите, дали са нараснали. Според мен имам симптоми, но така си мислех и в другите месеци... Моля ви коментирайте тази моя стойност на ЧХГ, защото се притеснявам, все пак не съм в границите на небременни, но си мисля че е доста ниско.

# 1
  • Мнения: 609
моят случай е доста подобен, някой на ясно ли е какъв е изводът?

# 2
  • Мнения: 194
Доколкото знам, за положителен тест се брои, ако стойностите са над 5  Rolling Eyes Дано новините да са хубави. Успех   bouquet

# 3
  • Мнения: 697
Както е казала tanita_83 положителен тест е над стойност 5. при мен на 12ти ден след овулация стойността на ЧХГ беше над 500. Успех Simple Smile

# 4
  • някъде там......
  • Мнения: 477
Зависи от референтните стойности, с които работи лабораторията - при такива 0-1, за положителен тест се смята всеки резултат над 1. ЧХГ може да се улови от тестовете, и то от кръвните, в повечето случаи от 12-ти ден нататък. Това, че се прави тест на 12-ти ден от овулацията не означава, че е 12-ти ден от оплождането. Най-добре два дни след първия тест си направи втори в същата лаборатория и виж дали стойностите на ЧХГ се удвояват. Успех!

Общи условия

Активация на акаунт