Отговори
  • Мнения: 17
Хей декемврийски мами, ето и един татко който няма търпение да види и прегърне своето бебче. Радвам се много и ще го чакам с нетърпение да се появи, сметнахме по интернет че термина е 09.12.2008 а доктора ни каза за 15.12.2008 г, но когато и да е ние го чакаме с нетърпение. Дано всичко е наред с нашата мама, бебчо и мен. Ще ни е интересно какво ще е момче или мимиче, но каквото и да е ще му се радваме и ще го обичаме много. Кажете какви прегледи ще трябва да се правят освен този на видеозона за констатиране на бременноста /който вече го направихме/ и кога да ги почнем. Знам, че кръвната група трябва да си изследваме за да установим резусфактора на двама ни и ако на майката е положителен всичко е ок, моята кръвна група я знам 0+
Ако имате някакви съвети и предложения моля пращайте, ще съм ви благодарен.
     Поздрави на всички мами, които чакат дете, с пожелание за лека и безпроблемна бременност и много здраве, щастие и усмивки.
Поздрави и на всички мами, татковци които вече имат своето бебче или бебчета и въобще на всички посетители във форума.  УСПЕХ

# 1
  • Мнения: 1 539
Поздрави на щастливия татко! Стискам палци бременноста да мине леко и безпроблемно и през декември да се радвате на сладко бебоче  Peace

# 2
  • Мнения: 17
Благодаря. А вашето кога ще се роди. Поздрави и на вас   bouquet и лека бременност.

# 3
  • Мнения: 1 539
Чакаме го по Коледа - 25-26.12  Laughing
Благодаря!
И специални поздравления за ентусиазма! Моят съпруг като че ли още не осъзнава какво се случва  hahaha
Ако искаш заповядай в нашата темичка и предложи на жена ти да дойде при нас - забавно е, а и полезно  Peace

# 4
  • Мнения: 2 956
Заповядайте в декемврийската ни темичка;)
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=284824.0

Общи условия

Активация на акаунт