раждане в Окръжна - Варна

  • 1 278
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 743
Искам да ви попитам за мнението ви.

Моята докторка от ЖК не изражда, но работи с два екипа от Окръжна - Скочев и Свраков.

Кой е по-добър за нормално раждане? Трябва да й кажа за кого да ми даде направление на 12.05 Thinking.

Много ви благодаря!

# 1
  • Варна
  • Мнения: 3 245
И двамата лекари са добри. Имай предвид, че едно нормално раждане се води от акушерките. Лекар викат ако има проблем и накрая евентуално да направи шевове.

Направлението не се издава за определен лекар, дори не и за определена болница. С направлението можеш да отидеш в която и да е болница, работеща по ЗК.  Peace

# 2
  • Мнения: 17 407
ТЯ просто ще ди даде направлението за хоспитализация. Ако ти решиш, уговаряш се с един от двамата. ЩЕ останеш доволна и от дежурния екип, ако ще е нормално ражаден, няма нужда от уговорки. И все пак- Скочев Wink

# 3
  • Мнения: 3 743
ТЯ просто ще ди даде направлението за хоспитализация. Ако ти решиш, уговаряш се с един от двамата. ЩЕ останеш доволна и от дежурния екип, ако ще е нормално ражаден, няма нужда от уговорки. 

Благодаря за отговорите!

Ами, нали все някой лекар трябва да ме наблюдава в последните дни от бременността. А доколкото разбрах от докторката тя като ми даде изследвания на 12.05 и иска да ме види чак един месец след раждането за профилактичен преглед newsm78

Може и аз да не съм разбрала нещо, де. Ако може някой да сподели?

# 4
  • Мнения: 17 407
Хе, тя явно така практикува- препраща те при колегите си за последните дни преди раждането. Иначе това си е нейна работа, щот пък може да не искаш уговорки Grinning.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 3 245
В деветия месец се полагат 2 консултации по ЗК и лекарката ти трябва да ги проведе.  Peace

Отделно ти можеш да си ходиш на частно при когото си поискаш.

# 6
  • Мнения: 1 131
Подбутвам темата.Предстои ми раждане и незнам къде да избера да родя.
Моля мамите родили нормално в окръжана нека пишат как е минало всичко при тях.

# 7

Общи условия

Активация на акаунт