С какво си миете прозорците?

  • 49 616
  • 82
  •   1
Отговори
Чудя се дали да си купя от тия чистачки за прозорци /не знам дали така се казват/, с каквито мият прозорците на магазините....с гума от едната страна и с гъба от другата. Почистват ли добре? А от къде да си взема хубави такива?
Вие с какво миете вашите? С парцал или....? А с какъв препарат? Или с вода....

# 1
  • Мнения: 1 205
Препарат за стъкла, вода и микрофибърна кърпа.

# 2
  • Мнения: 3 423
Да, почистват. Купи си.

# 3
  • София
  • Мнения: 553
Аз ги мия с препарат за миене на прозорци на Мистър Мусколо и много съм доволна. Нито се замазват, като другите, които съм ползвала нито нищо. Накрая ползвам и вестник и лъсват идеално.

# 4
  • в Низината
  • Мнения: 705
С Пронто и с обикновен парцал.

# 5
  • София
  • Мнения: 38 212
Страхотни са тия чистачки.
Вземи си и един препарат с пръскалка.
Първо пръскаш с препарата, търкаш малко с гъбата,
обираш с гумата - и готово.
Миенето на прозорците става много бързо.

# 6
  • Мнения: 3 622
С препарат и вестници  Peace

# 7
  • Мнения: 425
Страхотни са тия чистачки.
Вземи си и един препарат с пръскалка.
Първо пръскаш с препарата, търкаш малко с гъбата,
обираш с гумата - и готово.
Миенето на прозорците става много бързо.

И аз така процедирам. Супер лесно е и се чистят перфектно.

# 8
  • Мнения: 22
Страхотни са тия чистачки.
Вземи си и един препарат с пръскалка.
Първо пръскаш с препарата, търкаш малко с гъбата,
обираш с гумата - и готово.
Миенето на прозорците става много бързо.

И аз така процедирам. Супер лесно е и се чистят перфектно.
newsm10 става доста бързо и лесно

# 9
  • София
  • Мнения: 1 936
А от къде се купуват хубави такива чистачки? Някаква марка да препоръчате...

# 10
  • Мнения: 459
Мия ги с препарат за прозорци и домакинските кърпи - хартиените. Една приятелка ме научи и вече ми е супер лесно и бързо. Преди търках с вестници.

# 11
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Препарат и вестници Peace

# 12
  • Мнения: 425
Мия ги с препарат за прозорци и домакинските кърпи - хартиените. Една приятелка ме научи и вече ми е супер лесно и бързо. Преди търках с вестници.

Миенето с вестници не е защото, някой пред нас не се е сетил да го прави с кърпа или кухненска хартия, а защото оловото, което се съдържа във вестникарското мастило придава така желания блясък на стъклата. 
Според мен обаче с препарат и чистачка става по добре и от вестник и много много по лесно. Но е много важно тази част с гумата да е хубава.

# 13
  • Мнения: 4 068
Преди ги миех с прах за пране и вода и малко оцет и всякакви бабини рецепти, за да блестят. И вестници разбира се. Сега обаче си купих такава чистачка за стъкла и микрофибърни кърпи и работата стана къде къде по-лесна. Жткрих и идин препарат, за който преди не бях чувала-Аполон-мие страхотно и прозорците лъскат.

# 14
  • Мнения: 37
Преди ги миех с препарат за прозорци и кърпа. Сега - с парочистачка: има накрайник за прозорци - пускаш гореща пара и минаваш с такъв накрайник с гума накрая. Много лесно и бързо.

Общи условия

Активация на акаунт