Корекция на носа

  • 955
  • 8
  •   1
Отговори
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
по -скоро питането ми е към бургаските мами да ми препоръчат някоя клиника там.
имам приятелка,която ще си ходи сега август и има желание да си направи корекция,но се притеснява да не попадне на някой ,който ще си остави ръцете...

и друго към тези,вече правили си :какъв е възстановителния период и колко време ще си носи лепенката?
 благодаря Grinning

# 1
  • Italia
  • Мнения: 4 492
по -скоро питането ми е към бургаските мами да ми препоръчат някоя клиника там.
имам приятелка,която ще си ходи сега август и има желание да си направи корекция,но се притеснява да не попадне на някой ,който ще си остави ръцете...

и друго към тези,вече правили си :какъв е възстановителния период и колко време ще си носи лепенката?
 благодаря Grinning
Харе,Що не питаШ Палмира. Тя си прави пластика на носа ,но в Холандия ама пък може да ти разкаже пове4е подробности  Grinning

# 2
...и друго към тези,вече правили си :какъв е възстановителния период и колко време ще си носи лепенката?
 благодаря Grinning
Palmira ще може да ти отговори в тази втората част Grinning

# 3
...ама пък може да ти разкаже пове4е подробности  Grinning
Пак ме изпревари - ейййй  smile3534 newsm62

# 4
  • Italia
  • Мнения: 4 492
...ама пък може да ти разкаже пове4е подробности  Grinning
Пак ме изпревари - ейййй  smile3534 newsm62
Да,бе,да  Crossing Arms Трябва да се запиШе в календара:обикновенно аз ти диШам пуШилката   Wink

# 5
  • Мнения: 2 489
Зависи от типа на корекцията. Ако се прилага счупване на костта - възстановяването е малко по-дълго. Неудобството е само една вечер - когато не можеш да дишаш през носа, а през устата, защото се слагат тампони в носа.
Учудващо е, че не боли.
Появава се силен оток по лицето, който преминава за 3-4 дена напълно, но остава кръвонасядането, което отминава за около 14 дни напълно, под и над очите - огромни синини.
Лепенката обикновено се носи една седмица, но може и повече зависи от случая.
Промяна в много случаи се вижда веднага - например гърбица, но цялостният резултат - около година след корекцията.
Конците са резорбиращи, белег няма никъде.

# 6
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
вий пък Honda и  mcdirock отде знаете,че палмира си е правила...големи сте клюкарки и двете smile3534
мен ме интересува в бг- то и по -точно в бургас,понеже момичето няма нет та ме помоли да потърся.
ама благодаря ви  love001

# 7
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
благодаря ти слънчева мамо! Laughing Laughing
още сега ще й прочета мнението ти по телефона,знам само че тя страдаше от синузит...дали ще има проблем някакъв? newsm78

# 8
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
палмира,ти верно си преживяла доста докато се докараш със заветния мечтан нос Laughing Laughing  bouquet
важното е ,че сега си доволна пък.
ама не ми е ясно това  един хирург ли  се пробва неуспешно двата пъти?
и предварително не се ли правят някакви компютърни снимки ,от които да се реши ти как го искаш?
а боля ли те? тя дружката поне от това не я е страх, вика имам този комплекс 30 години... готова е да изтърпи всичко!
много станаха питанките май.... Embarassed Embarassed Laughing Laughing

Общи условия

Активация на акаунт