терасата

  • 698
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 844
здравейте
каква подова настилка смятате,че е най-удачна за терасата,като се има предвид,че трябва да е хем красиво,хем комфортно?мозайката ми се струва вече демоде,а и не е особено красиво..
с каква настилка е вашата тераса,и ако се избере да е с терекот,трябва ли да се вземе такъв,който да е устойчив на климатичните промени или това няма значение?

# 1
  • Мнения: 139
моята е с теракот, това е най-доброто за тераса според мен. много лесно се чисти, а за устойчивостта зависи дали терасата е остъклена или не ...

# 2
  • Мнения: 3 215
Гранитогрес.Лепилото,с което се лепят плочките да е за гранитогрес,водо- и мразоустойчиво,както и фугиращата смес. Peace

# 3
  • Мнения: 1 174
Гранитогрес,дори терасата да е остъклена не рискувай с теракот.

# 4
  • Мнения: 5 178
Каза ли са ти гранитогрес, но аз тайно мечтая за градина на терасата и все се озъртам за тези декоративните камъни -  естествени и изкуствени

# 5
  • Мнения: 5 178
А да и майка ми са фаянс на терасата, но само стените под прозорците и от 15 години не са мръднали.. тогава гранитогреса не беше никому неизвестен. С тези плочки си спестиха много боядисвания на цокъл и много по-лесна поддръжка

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Или гранитогрес или теракот.

# 7
  • София
  • Мнения: 39 722
Терасата на детската стая е с теракот. Нямам проблем относно темп. промени, защото терасата е остъклена.

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 492
Гранитогрес ,но от грапавия,защото  не се хлъзга когато се намокри.

Общи условия

Активация на акаунт