Какво ли става?

  • 1 729
  • 42
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 172
Здравейте,мили мами!
Имам следния "проблем".Родих преди 5 месеца и половина.Кърмих два месеца,след което спрях по разни причини и месец след това ми дойде МЦ.Беше доста обилен и продължи 7 дена  Shocked (по принцип ми е около 4 дена и не особено силен,но го отчетох като следродово нагласяне  newsm78 ).И оттогава не ми е идвало повече  Thinking Тоест МЦ ми дойте на 30 януари и оттогава не е идвал повече  Thinking Правих  си 3 теста за бременност и все отрицателни,но по принцип не е изключено(имали сме прегрешения  Blush ).НЕзнам да ходя ли вече на гинеколог или да се поослушам още.Възможно ли е тестовете да грешат  Thinking ,но пък не съм имала симптоми на бременност(гадене,повръщане,отпадналост,напрежение в гърдите,както беше при първата ми бременност  newsm78
   Ще съм ви благодарна за отговори или подобни случаи   bouquet

# 1
  • Мнения: 1 008
Не мисля,че си бременна. Но все пак, ако закъснее по-дълго, иди на лекар.

# 2
  • Мнения: 1 844
и аз не мисля,че си бременна,но това не е основание да не отидеш на лекар-все пак е добре да направиш един консулт и да се открие причината за липсата на мц. Stopуспех!!!

# 3
  • Мнения: 541
Все едно моите мисли си описала преди 2 години. Аз бях така. Дойде ми на 2-я месец и след това 2 месеца никакъв го нямаше. Е не бях бременна, 4 теста го показаха , а и по късно ми дойде.
Все пак за твое успокоение можеш да отидеш на лекар.

# 4
  • Мнения: 2 374
Естествено че е най-добре е да се прегледаш така ще си много по-спокойна Peace

# 5
  • Мнения: 1 103
Иди на доктор не се мотаи.

# 6
  • Мнения: 266
Естествено че е най-добре е да се прегледаш така ще си много по-спокойна Peace
Peace

# 7
  • Мнения: 1 085
Отиди на лекар не се моткай в къщи и да се чудиш какво може да е.Толкова голямо закъснение аз бих се притеснила Naughty

# 8
  • Мнения: 6 438
Според мен е нещо на хормонална основа,но задължително трябва да се прегледаш  Peace

# 9
  • Мнения: 1 701
Според мен е нещо на хормонална основа,но задължително трябва да се прегледаш  Peace
И аз така мисля - хормонален дисбаланс някакъв...  Thinking

# 10
  • Мнения: 274
Аз мисля да отидеш на лекар,за да не се притесняваш.  Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 4 585
И аз мисля, че може да се дължи на някакви хормонални смущения, но задължително се обърни към лекар. Peace

# 12
  • Мнения: 4 753
Мисля, че не си бременна, но наистина за твое успокоение иди на лекар... От притеснение може да продължи да не ти идва...  Peace

# 13
  • Мнения: 959
И аз мисля, че може да се дължи на някакви хормонални смущения, но задължително се обърни към лекар. Peace

При такова закъснение...лекар, ще отговори най добре на въпроса ти  Grinning

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 10 340
и аз не мисля,че си бременна,но това не е основание да не отидеш на лекар-все пак е добре да направиш един консулт и да се открие причината за липсата на мц. Stopуспех!!!

Peace Подкрепям, а и на преглед след раждане ходи ли?Трябва да отидеш да те видят, не е нормално да не ти идва почти три месеца...

Общи условия

Активация на акаунт