Пъпна херния

  • 961
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 285
Дайте ми съвет,моля ви! От детска хирургия са минавали на преглед в градината и са дали бележка на дъщеря ми,че имам пъпна херния и се нуждае от оперативна корекция! Тя е на 6 години...не сме имали проблеми или оплаквания до сега!  Praynig Споделете как е било при вас,ако има мами с такъв проблем!

# 1
  • Мнения: 314
здравей!преди няколко седмици водих сина ми на преглед при хирург по друг повод и той опипвайки областта около пъпчето каза,че имало пъпна херния,но не е нещо притеснително,не се знаело как точно е зараснало пъпчето и може от това да е,било козметичен дефект.не спомена нищо за операция.не се притеснявай.не мисля,че е наложителна операция,още повече,че детето не изпитва дискомфорт.ако трябва се посъветвай и с друг лекар.успех!

# 2
  • Мнения: 1 685
Здравейте. На мен ми се случи нещо подобно с моята дъщеря която е почти на пет години. Наложи се да излезем извън страната и да я пусна на детска градина. Когато отидох на преглед за да и направя изследвания  в момента в който заплака видяха че има нещо до пъпчето. Когато е спокойна не се вижда нищо единственно ако заплаче. Казаха че не е страшно и всяко второ дете го е имало. Трябвало да се оперира до десет годишна възраст защото когато забременее  ще я боли и ще се виждало. Не искам да те плаша но аз доста се притесних. Потърсих и други съвети. Просто не било страшно но не е открито когато е била бебе. Надявам се да кажеш как си постъпила. Но я заведи на доктор и потърси и други мнения   Flowers Four Leaf Clover

# 3
  • Мнения: 285
Благодаря ви,момичета! Естествено,че ще потърся още поне едно мнение,но  часа ни е след Великден! Viki_hrisa,и аз се притесних доста,а съм и  бременна в момента и ми се стори ужасно,но ще видим как ще се развият нещата! Ще пиша след като направим и другата консултация!  Praynig  Hug

Общи условия

Активация на акаунт