обичам те

  • 3 501
  • 41
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 138
тук сме, много сме, не сме различни.
днес ми се обади едно мило момиче. в момент на мъка, болка и безизходица. никога не сме се виждали, но я усещам много близка, сърцето ми се къса за нея.
дърабърадвачадъра, казах и да си нарамва егото, детето и себе си и да намине на гости.
тя се шашна.
питанката ми е, бихте ли приели за нормално там където сте, въпреки предубежденията си, един човек за близък, след като никога не сте го виждали.
темата я пускам заради нея...............
за мен е ясно.

# 1
  • USA
  • Мнения: 559
Да. Бих.

# 2
  • Мнения: 994
Ако съм го приела за близък, бих.

# 3
  • Мнения: 7 091
Да, правила съм го и за мен са го правили. Това е толкова човешко, колкото и изглежда, въпроса е дали имаш хора насреща си, но аз явно съм от " будалите", които вярват в доброто у хората и си слагат главата в торбата. Много пъти съм се парила, но дори и само заради единиците, които са били стойностни хора пак ще го направя ако имам възможност.  Peace

# 4
  • Мнения: 2 257
Понякога, в подобна ситуация, хора, които си виждал многократно, не би приел в дома си. Друг път, невидян, но влязъл в сърцето ти човек, лесно влиза и в къщата ти. Зависи. Бих и не бих.

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
И аз бих го приела за близък  Peace

# 6
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 586
Да, бих и за мен не е странно. В сърцето си нося три специални жени, невероятни. И се запознахме много след като вече бяхме говорили в нет пространството.

# 7
  • Мнения: 3 521
Имам много приятели от нета, които са идвали в къщи и вратата ми е винаги отворена за тях...даже и един съпруг от там си имам Wink.

# 8
  • Мнения: 4 138
и аз и аз. скоро даже двама ще ми станат, бия те по точки Mr. Greenсърфи.

# 9
  • Italia
  • Мнения: 4 492
и аз и аз. скоро даже двама ще ми станат, бия те по точки Mr. Greenсърфи.

приятелите от нета или съпрузите  Wink

По темата:идвали са у нас хора,с които съм се познавала само виртуално и пак бих поканила.Доверявам се на Шестото си 4увство.Много рядко ме лъже  Wink

# 10
  • Мнения: 4 138
съпрузите. приятелите от нета са много.
и аз винаги съм се доверявала на шестото си чувство и много рядко съм съжалявала. за приятелите говорим.

# 11
  • Мнения: 3 521
и аз и аз. скоро даже двама ще ми станат, бия те по точки Mr. Greenсърфи.

 omm

# 12
  • загубено
  • Мнения: 6 447
След като съм го приела за близък,да.
Имам такива приятели,до сега не съм съжалявала.

# 13
  • Мнения: 85
Много пъти вече ми се е случвало непознати за мен хора ( но познати на познати, де  Laughing ) да идват в къщата ми  да спят; и никога не съм съжалявала, че съм подслонила някой. Мъжът ми ми се смее, че го обръщам в къщи на хан, но аз следвам собствената си интуиция, която досега не ме е подвеждала  Praynig
Защо пък не?

# 14
  • Мнения: 11 306
Точно по този начин намерих две прекрасни приятелки!

Общи условия

Активация на акаунт