Отговори

Анкета

Толкова ли е важно името?

Опции:

  • Мнения: 3 634
Първите страници са засипани с анкети за имена. Все сравняваме, избираме, обсъждаме...толкова ли е важно името, бе хора?!

Синът ми се казва Димитър, на баща ми. Вече напълно съм забравила, че на света може да има и друг с това име. На мен ми се струва най-благозвучното и милото, дори и преди да не съм мислела така.
Йоан, Теодор, Никола, Мария, Ивета....всичките звучат еднакво, ако не ги асоциираш с най-милото за теб.  Peace

Ще се радвам да прочета за форумски деца, на които дружно сме избрали името!  Peace

Последна редакция: вт, 22 апр 2008, 12:58 от Dante

# 1
  • София
  • Мнения: 3 679
За мен е важно името, но не е важно какво мислят "76 146 потребители" и затова не съм пускала тук анкета.  Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 593
Щом има такива теми значи за някои хора е важно.
Това е форум все пак  Rolling Eyes

# 3
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
А нужно ли е въобще да се пускат такива теми като "твойта" Dante Wink


Скоро имаше пак такава тема  Crazy

Лично мен не ме дразнят темите за избор на име  Peace

# 4
  • Мнения: 9 973
и мен не ме дразнят.Като ме питат си давам мнението Whistling

# 5
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
А нужно ли е въобще да се пускат такива теми като "твойта" Dante Wink



  Всеки има право на избор.Мен също не ме дразнят тези теми.Може пък на някои да са им полезни.

# 6
  • Мнения: 3 634
и мен не ме дразнят.Като ме питат си давам мнението Whistling

О, кой е казал, че ме дразнят! И аз си давам мнението, но ми се иска да се разпишат няколко майки, които заради нашето мнение са избрали име. Тогава темите имат смисъл.

Desss, отговорих ли ти?  Peace

# 7
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
И аз ще отговоря - името е важно, да!
Но не е важно 76 146 потребители да мислят за името на детето ти! Според мен то /името/ си идва самичко - или го кръщаваш на някой, който много обичаш или пък отдавна си мечтаеш, че ако имаш някога дете, ще го кръстиш с еди-кое си име.
Общо взето се дразня от такива теми /за имена/, въпреки че съм отговаряла на въпроси от рода на: "Име с ЖМЪ?" или пък "Пенка или Драганка?" Хъм newsm78

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 260
Според мен името не е важно.
Но след като те дразнят подобни теми, не ги чети. Някои си чешат пръстите да пускат такива теми, ама явно и ти си от тях Wink

# 9
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
А нужно ли е въобще да се пускат такива теми като "твойта" Dante Wink



  Всеки има право на избор.Мен също не ме дразнят тези теми.Може пък на някои да са им полезни.
Дам , права си може би за някои е полезна темата   Wink  Peace

Dante Peace

# 10
  • Мнения: 4 753
За мен е важно името, но не е важно какво мислят "76 146 потребители" и затова не съм пускала тук анкета.  Peace

 Peace Не знам ако се колебаех за име какво бих направила, но е факт, че не се колебаех и не ми трябваше чуждо мнение (освен на мъжа ми)...

# 11
  • Мнения: 2 660
Не живеем сами на този свят. Не сме животни, за да ни е безразлично какво мислят другите. Даже и животните на стада живеят. Какво лошо има в това да попиташ за мнение?? Можеш да се съобразиш, може и да не се съобразиш. Пък може и някой умен съвет да чуеш.
Не сме си себедостатъчни слава Богу. За това има и такива теми.

# 12
  • Мнения: 1 896
На мен ми е по-интересно има ли някой, който да е избрал име за детето си вследствие на допитването си до форума.
Да не се окаже, че всички тези теми и анкети за имена са се оказали безмислени, все пак...

# 13
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Имам си глава. Мога да мисля. Мнението на хората въобще не ме интересува  Naughty Затова не съм се допитвала и смятам, че всичките тези анкети са глупави. Не бих кръстила детето си според нечии чужди предпочитания  ooooh!

# 14
  • Мнения: 4 451
За мен не е важно какво мислят другите, но такива теми изобщо не ме дразнят.

Общи условия

Активация на акаунт