От два дни ревем неистово когато излезем навън

  • 1 083
  • 20
  •   1
Отговори
Здравейте,
от два дни бебко реве неистово когато излизем навън.  Когато съм аз до него се успокоява малко, но го оставих за 40 минути и баба му ме извика по спешност, реве до посиняване.  Има ли ли сте такъв проблем, особено с излизането навън? До вчера, само като излезем и той заспиваше или си гледаше, дори да стоим на едно место.  А и не съм го извеждала само аз.  а вече сме на 3 месеца и половина. 

# 1
  • Мнения: 1 745
Ами ние нямаме подобен проблем,но познавам майки,които имат!  Rolling Eyes
Много е неприятно,но не знам при вас на какво може да се дължи.
Моята бебка като сме навън и й се спи,до като не й сложа дъждобрана не заспива и не спира да мрънка и реве.  ooooh! Не понася никакъв полъх на вятър като заспива.Та я чакам да заспи и го махам,че то иначе е като в парник.  Sick
Преди сме имали разни кризи от коликите,а сега от зъбите,които съвпадат с излизането ни,но аз я познавам кога от какво плаче.  Peace
Предполагам,че и при вас е някакъв временен период и ще отмине.  Peace
 Hug

# 2
  • Мнения: 8 999
От два дни ревем неистово когато излезем навън

Явно бебето гледа от теб. Ако спреш да ревеш ти, може и то да последва примера ти.

# 3
blagodarja ti pebs za otgovora.  Zabeljazala sam, che naposledak naistina na bebko mu prechi vjatara.  gledam da go predpazvam.  dnes pak go izvedohme s baba mu i samo kato ne me vidi do kolichkata i pochva da reve. 
Sega sam gi ostavila navan i chakam da me izvikat. dano naistina da e vremenno.

# 4
  • Мнения: 2 960
Не съм имала подобен проблем при разходките..бебето ти е още мъничко и би трябвало навън да му е приятно и да спи добре.Може наистина от силния вятър да е .Дано скоро отмине.. Praynigзащото няма нищо по хубаво за детето от разходката на чист въздух Peace
От два дни ревем неистово когато излезем навън

Явно бебето гледа от теб. Ако спреш да ревеш ти, може и то да последва примера ти.
[quote author=baibibi

ей голям майтап  Joy Joy

# 5
  • София
  • Мнения: 17 591
Ами като не иска да излиза, стойте си в къщи. Има си мнение човекът...


Мога да разбера, че и мама реве, бебо като писне, но не е добра тактика да плачеш пред детето, каквото и да прави то.

# 6
  • Мнения: 1 121
Пиши на кирилица.

Може би просто не иска да лежи в количката. Ако го носиш на ръце примерно, пак ли реве?

# 7
  • Мнения: 2 960
Мога да разбера, че и мама реве, бебо като писне, но не е добра тактика да плачеш пред детето, каквото и да прави то.
според мен авторката /дано не бъркам де/на темата  е написала заглавието по този начин ,без да се усети ,че излиза все едно тя ,че реве с бебо...мммдааа ,защото наистина децата усещат дори леката промяна в настроението на майката и страшно се влияят от това Peace

# 8
мама изобщо не реве!!!
А като го взема на реве спира.  Вдигнала съм му леглото в количката, за да може да гледа и пак реве. 

# 9
да, данинка, погрешно съм написала темата - бебето реве. 

# 10
  • Мнения: 35
И ние в неделя бяхме така. Пратих малката с баба си /свекито/, а след малко ми звънят да ги прибирам...спукала се от рев момата. Аз пък нали съм шматка и след като сутринта изрази мнение, че била много гола, я пооблякох за разходката  ooooh!
Прибраха се, успокоихме се и реших, че й е било горещо, понеже досега не се е случвало такова нещо...само, ако е наближило време за ядене се е кривила, но пък неистов рев...След 30 мин. айде пак навън, но този път и аз отидох с тях. Е, не плачеше детето, оставих ги, заспало си момичето и след час и нещо се прибраха за хапване.
На другия ден пак имаше малко кривене, но й вдигнах количката да зяпа, минахме по по-друсащите пътечки и се размина с плаченето.
Но при вас може да е от вятъра, наблюдавай си бебчето и пробвай различни неща, все ще откриеш защо не му харесва.  Hug

# 11
  • Мнения: 1 745
Еее,стига сте се връзвали за това множествено число.  Hug
И аз се улавям,че говоря така понякога,но само заради коментарите тук,гледам да внимавам.  Mr. Green
И да допълня,че и моята бебка плаче мнооого яко,когато й е топло.  ooooh!

# 12
  • Мнения: 4 335
И на мен ми се е слу4вало да пла4е навьн,а попринцип като излезем и заспива.Понякога оба4е нещо не му е на кеф и пла4е Hug

# 13
  • София
  • Мнения: 6 265
И при нас имаше такъв период, точно около 3 месец. Ревеше навън, даже съм се връщала от асансьора, защото почва да реве Sad Искаше само на ръце да бъде и да се оглежда, та излизахме само вечер, след като се прибере баща му - той го носи, аз тикам празната количка  Rolling Eyes Но постепенно отмина този период. Не се притеснявай. Щом имаш и баба на рапзоложение, ислизайте заедно, носи го на ръце, за да може да гледа.

# 14
  • Мнения: 1 745
А дали няма да свикне така на ръце като е навън и да не иска още повече в количката?  newsm78 Аз за това като сме навън не я нося.Само като сме на кафенце я разнасят и й се радват.Иначе- 1stroller  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт