Помагайте- дехидратирана кожа.

  • 6 666
  • 19
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 4 005
Момичета помагайте! Кожата ми в последно време е ужасно дехидратирана. Може да е от кърменето, не знам, но вече не се търпи. Постоянно я чувствам опъната. На 33 съм, по принцип ми е мазна кожата. Обикновено се боря с черни точки и лъщне, сега обаче е като с мноо фина мрежичка от бръчици. Не са големи и кой-знае колко забележими,просто е без тонус. Та препоръчайте някакви кремчета, маски... Мислех си за Daywear na EL, но не се сещам за нощен. Дайте някакви други предложения, но да не са много скъпи, горе-долу в този ценови диапазон.
Притеснява ме и това,че хидратиращите кремчета са за по-млада кожа по принцип, а аз май вече съм по-скоро за anti-age сериите, не знам. Дайте съвет!

# 1
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Защо не пробваш на Биодерма крема за чувствителна и дехидратирана кожа?

Ето го кремчето:

Аз съм го ползвала и вече не съм с дехидратирана кожа. Въпреки, че моята беше съвсем леко дехидратирана.

# 2
  • Мнения: 1 875
На мен като че ли ми помогнаха в известна степен едни ампули на Амрита, за които питах преди време как се ползват. Води се хидратантна маска, но се оказва, че е по-скоро серум, т.е. не се отмива след нанасяне.
И аз съм на толкова и имам същия проблем с фината мрежа бръчици, а и ходя на солариум та ми е хептен изсушена кожата.  Tired
Мажа се вечер и ми се струва, че се поопънах малко, или по-скоро разгладих Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 281
Hydra Complete на Estee Lauder. Може нощният ти крем да е anti-age (последно ползвах Hyaluron Filler на Eucerin, доволна съм)

La Roche Posay има серия за дехидратирана кожа.



# 4
  • София
  • Мнения: 2 157
Eucerin . Имат много добър  овлажняващ крем.

# 5
  • Мнения: 3 695
спасих си моето лице с Avene за дехидратирана кожа  Peace

# 6
  • Мнения: 630
В момента съм с крем "Нежна вода" на Д-р Рено(Рьоно). Наистина чуствам кожата си хидратирана и подхранена. За над 35 г. имат един крем с колаген и жен-шен, за който едно момиче от форума, когато аз търсех инфо за тази козметика, ми писа, че й е любимият и бил много добър.
А когато малчо беше съвсем бебе, му бях купила от аптеката правен крем за лице за бебета. Беше като този за дупето, но с много приятен аромат. Страхотен крем. Ако си намериш нещо такова, със сигурност ще ти свърши работа. Аз го купувах от аптека Попова във Варна( За варненките с такъв проблем)

# 7
  • Мнения: 1 813
Аз съм доволна от розовата серия на Ейвън.  bowuu

# 8
  • София
  • Мнения: 194
аз ползвам ето това - обезмаслен хидратиращ гел :
http://www.marykay.com/skincare/moisturization/10549300/10549300/default.aspx
много е подходящ за летния сезон.  Peace

# 9
  • Мнения: 6 607
На мен това ми помогна http://www.biotrade-bg.com/index.php?p=8&l=1&c=11&id=29
Hydra Complete  на Ести ми се струва подходящ като за нощен.http://www.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=36574&goChar=E
И аз бях така след раждането преди това въобще не подозирах какво значи да си чувстваш кожата опъната.
Вече отново съм си с мазничка кожа.Хормони .

# 10
  • София
  • Мнения: 1 998
Eucerine Hydrobalance. И на мен кожата ми постоянно е суха и я чувствам опъната, но това кремче помага и няма някаква натрапчива миризма.

# 11
  • Мнения: 51
А пиете ли по 2 литра вода на ден?
Аз също съм с дехидратирана кожа, но честно да си кажа почти не пиех вода. Бях като една камила - цял ден никакви течности и вечер изпивах на екс 3 чаши. Сега си налагам и цял ден си пия водица, мажа се с кремче Академи Велвет и мога да се похваля с добри резултати

# 12
  • Мнения: 812
с две ръце ти препоръчвам WELEDA БАДЕМ,вече го има в бг,мисля че ще ти свърши работа Grinning

# 13
  • Варна
  • Мнения: 3 415
На мен ми помогна тази маска, която използвам веднъж седмично след солариум  Crazy
и този крем, от който използвам втора опаковка и определено е нещо, което мисля винаги да си имам  Peace

# 14
macko polzvai na Aroma (krastavi4niq krem mnogo e hubav i pomaga za otricatelno vreme)uspeh

Общи условия

Активация на акаунт