дали ще се види?

  • 2 024
  • 52
  •   1
Отговори
  • Мнения: 15
В 17 г.с. съм и имам час за триизмерен видеозон. Дали ще се види пола на бебето? Да настоявам ли въобще да го гледаме?  Embarassed

# 1
  • Мнения: 683
В 17 г.с. съм и имам час за триизмерен видеозон. Дали ще се види пола на бебето? Да настоявам ли въобще да го гледаме?  Embarassed

На мен още в 16-та седмица докторът ми каза, че е момче на обикновен ехограф и позна.  Grinning

# 2
  • Мнения: 91
ЗДРАВЕЙ ПЕТЯ, ВСИЧКИ ЛЕКАРИ ПРЕПОРЪЧВАТ ПРЕГЛЕД НА 3 ИЛИ4-РИ ИЗМЕРЕН ВИДЕОЗОН ТОЧНО В 17 Г.С ВИЖДА СЕ ПОЛА, НО НЕ ГО ВЗИМАЙ НА 100% СИГУРНО, ЗАЩОТО МНОГО МОИ ПОЗНАТИ, КАЗАНО Е ЧЕ ЩЕ ИМАТ МОМИЧЕ/МОМЧЕ, А ТО НЕ Е ТАКА. МНОГО Е ЛЕСНО ЛЕКАРИТЕ ДА СЕ ЗАБЛУДЯТ.  newsm78

# 3
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 459
Yana,би ли обяснила,защо всички лекари препоръчват преглед на 3 или 4 измерен ултразвук?Феталната морфология се прави на режим 2D,така,че ще ми е интересно да науча Peace

По темата на авторката,ако се види ще ти кажат:peace:

# 4
  • Мнения: 683
ЗДРАВЕЙ ПЕТЯ, ВСИЧКИ ЛЕКАРИ ПРЕПОРЪЧВАТ ПРЕГЛЕД НА 3 ИЛИ4-РИ ИЗМЕРЕН ВИДЕОЗОН ТОЧНО В 17 Г.С ВИЖДА СЕ ПОЛА, НО НЕ ГО ВЗИМАЙ НА 100% СИГУРНО, ЗАЩОТО МНОГО МОИ ПОЗНАТИ, КАЗАНО Е ЧЕ ЩЕ ИМАТ МОМИЧЕ/МОМЧЕ, А ТО НЕ Е ТАКА. МНОГО Е ЛЕСНО ЛЕКАРИТЕ ДА СЕ ЗАБЛУДЯТ.  newsm78

Ако лекарят е добър специалист и бебето не е в някаква поза, която да закрива половите органи, се вижда още в 16 седмица на обикновен ехограф, дори по-лесно, отколкото като стане по-голямо, защото тогава започват често да се въртят и не е ясно как ще е застанало в момента на прегледа.  Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 718
Би трябвало да се види.

# 6
  • Мнения: 428
Ще се види, но зависи и от позата на бебето.

# 7
  • Мнения: 225
На фетална морфология ли ще ходиш или на 3D, защото има разлика. Феталната морфология е много по-важна като изследване, отколкото 3D-то, което "материализира" бебенцето, за да ти направи кеф Hug
А иначе фетална е добре да се направи между 18-22 г.с., за да се видят органите на бебенцето дали всичко му е наред (тя също се прави на 2D, важен е лекаря зад апаратурата Mr. Green).
Колкото до пола...
Аз ходих на фетална в 17 - тогава ми казаха и пола. В 21 също ходих и го потвърдиха (друг лекар). Накрая бебто ще каже най-добре обаче Mr. Green

# 8
  • Мнения: 3 092
Да защо не - настоявай .... Grinning
Лека бременност

# 9
  • Мнения: 489
 Аз разбрах пола, когато отидох на ФМ. Но зависи как е застанало бебето, моето обичаше да позира. Успех!

# 10
  • Мнения: 5 103
в 16г.с. ми казаха пола Peace

# 11
  • Мнения: 2 374
Ще се види 100 процента Peace

# 12
  • Мнения: 575
Ще се види разбира се Simple Smile
На мен ми го казаха в 15 г.с.

# 13
  • Мнения: 239
Може и да се види, може и да не се види, зависи от това, как е застанало бебето. Има лекари, които, ако половите органи на бебето се виждат не много ясно, защото то не е застанало в удобна за това позиция, не искат да казват, дори и да им се струва нещо. На мен по тази причина ми казаха малко след 5-тия месец, защото преди това нямаше да е много сигурна новината, тъй като бебко не даваше много добре да се види. Някои лекари например се заблуждават по пъпната връв  ooooh! Знам, че точно затова за най- сигурно се търси наличието или неналичието на тестиси на екрана  Laughing, за да може да се каже със сигурност, но това при нас стана малко след 5-ия месец. Така че ти пожелавам да имате добър изглед  Party

# 14
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
Би трябвало да се види Peace(ако бебето не е от срамежливите Laughing)
На нас ни казаха пола в 16 г.с Grinning

Общи условия

Активация на акаунт