Козметика Afrodita на Ventoni Cosmetics?

  • 3 608
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 229
Някой да е чувал или срещал тази марка козметика? newsm78 Българска е и ми подариха наскоро душ-гел, лосион за тяло и стик против изпотяване, миришещи на шоколад и кокос, разкошни са! Търсих в интернет, но сайта им е в процес на разработка, може би е нова марката. Thinking
Интересно ми е да видя какви са им цените и къде могат да се намерят. Rolling Eyes

(няма начин да питам тези, които ми ги подариха, но са от Бг нещата...)

# 1
  • Мнения: 10
Позлвала съм я преди доста години скоро открих,че в Кауфланд се предлага и си взех отново.Цените им са неприлично ниски а качеството  доста добро.Кожата на лицето ми е адски суха и тоалетното им мляко  бадемово масло е едно от малкото, от които съм останала доволна.Незнаех,че вече имат серии за тяло преди предлагаха тоалетни млека ,лосиони и балсами за коса.Понеже пита за цени мисля,че тоалетното мляко беше около 1.20 лв.

# 2
  • Мнения: 2 229
Леле, изобщо не съм видяла, че имам отговор на темата, а кога я пуснах. Simple Smile

Сега търсих в нета, но освен, че Кауфланд имат 14 хипермаркета в България, друго като адрес не намерих, на сайта им нищо не пише. Laughing Може ли някой да ми каже къде са им хипермаркетите в София, никога не съм ходила и нямам идея? Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт