някой пазарувал ли е от Amazon.com

  • 1 954
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 131
по-скоро ме интересува дали някой си е поръчвал по-обемно нещо като детска лятна количка (до 6 кг.) и каква е цената на доставката. Видях в help-a shipping rates per shippment/item.....но не пише нищо за КГ.?

# 1
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Не доставят такива обемни неща до България. Аз купих колело от английския, но ми го доставиха до адрес в Лондон, откъдето ми го препратиха до България. Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 480
До България доставят само книги и дискове.

# 3
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
купих чанта за количка и шипинга ми беше 15$.

# 4
  • София
  • Мнения: 480
купих чанта за количка и шипинга ми беше 15$.

Наистина ли са ти ги доставили! Явно са променили политиката си. Скоро си харесах едни маратонки там и ме беше яд, но никога не съм опитвала да пусна друго освен книги.

# 5
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
купих чанта за количка и шипинга ми беше 15$.

Наистина ли са ти ги доставили! Явно са променили политиката си. Скоро си харесах едни маратонки там и ме беше яд, но никога не съм опитвала да пусна друго освен книги.
Да, доставят до Митницата на ул. Веслец и от там си взимаш колета. От там има услуга за доставка от ул. Веслец до където им кажеш - на мен ми излезна + 10 лв

# 6
  • някъде
  • Мнения: 979
А как разбираш колко е шипинга?

# 7
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
ами чак като направих поръчката и ми пратиха е-маил, трябва да го пише някъде преди това, но аз не намерих.. та поръчката ми беше 18 $, а шипинга 15 Crazy
поне да бях поръчала повече неща

# 8
  • Мнения: 1 650
и аз се разписах
Филтри, обаче шипват по DHL което си е дебело

# 9
  • София
  • Мнения: 541
Аз се включвам с молба някой да каже дали е пазарувал от amazon.co.uk, какви са сроковете и цените за доставка?
Благодаря  Wink

# 10
  • София
  • Мнения: 4 145
Аз се включвам с молба някой да каже дали е пазарувал от amazon.co.uk, какви са сроковете и цените за доставка?
Благодаря  Wink

Поръчах една играчка за дете в Англия. Стигна за 2 дена. Доставка май нямаше. Беше с free super saving shipping или нещо такова. Нещата, които исках да поръчам директно тук, не ги доставяха извън Англия.

# 11
  • Мнения: 1 951
Поръчвах миналата седмица учебници, ама на адрес в Щатите и ми ги донесоха моите познати като си дойдоха вчера.
Така и не можах да направя поръчката от тук  Rolling Eyes
Ще следя темата, за да не ангажирам друг път някой друг  Peace

Общи условия

Активация на акаунт